L`Oranger Exfoliating Sugar Scrub

L`Oranger Exfoliating Sugar Scrub

Świeżo pachnący peeling, wyglądem i zapachem przypomina kryształy cukru zatopione w soku pomarańczowym. Opakowanie zawiera drewnianą łopatkę, która służy do mieszania i nakładania peelingu. Kosmetyk odświeża i poleruje skórę, usuwa martwy naskórek pozostawiając skórę gładką, miękką i delikatnie pachnącą pomarańczą.

Zawiera witaminę A i E, jak również olejki brzoskwiniowe i migdałowe.

Cena: ok. 25 euro / 400 ml

Może być

Jak na swoją cenę peeling ten mógłby być lepszy. Rzeczywiście zaletą jest piękny pomaranczowy zapach, delikatnie nawilża skórę i nie rozpuszcza się od razu.
Wady to: niewydajny, wysoka cena.

Niestety jak dla mnie nie jest to kosmetyk wszech czasów.

apetyczny

Zdazylam sie juz troche zapoznac z oferta producenta wiec sprawa niskiej wydajnosci produktow juz mnie nie dziwi. Zreszta ma to swoje plusy bo dlugo nie zasmiecaja lazienki. Ale do rzeczy:

Zalety: przepiekny zapach i mila konsystencja. Solidne opakowanie i wygodna szpatulka do mieszania produktu. Rzeczywiscie cukier nie topi sie jak w przypadku peelingow na bazie cukru z Victorias Secret jeszcze w opakowaniu badz na dloni, w kazdym razie zanim dotrze do miejsca przeznaczenia.

Wady: Wyzej wspomniana niska wydajnosc oraz mala skutecznosc jesli chodzi o zluszczanie. Wydaje mi sie, ze peeling raczej masuje anizeli pobudza naskorek do zluszczania. Wole w tym celu stosowac peelingi na bazie soli.
EDIT: posiadaczki wrazliwej skory moga byc zadowolone z delikatnego dzialania.

Kosmetyk bardzo przyjemny i apetyczny w uzytkowaniu ale raczej jako poprawiacz nastroju niz solidna pielegnacja.Używam tego produktu od: miesiaca

*****

Fantastyczny ! Uwielbiam ten peeling . Zawiera bardzo drobne kryształki cukru ( drobniejsze niż cukrowy Estee Lauder ) zatopione w olejowej zawiesinie. Delikatnie natłuszcza skórę , rozpuszcza się podczas masowania - ja uzywam go w saunie parowej i rozpuszcza się momentalnie , a wysoka temperatura sprawia , że pachnie bardzo intensywnie . Znakomicie wygładza i odstresowuje . Podoba mi się pomysł dołączenia drewnianej szpatułki - dzięki temu można mieszać peeling w słoiku z olejkami i z łatwością go wydobywać ze słoja . Cena porównywalna z peelingami z górnej półki - kosztuje 160 zł ale jest go w przeciwieństwie do wielu peelingów prawie dwukrotnie więcej ( pomijam 700 ml peeling Collistar ;) ) . Polecam szczególnie wielbicielkom łaźni rzymskiej . Pod prysznicem działa mniej spektakularnie - nie topi się na ciele tak przyjemnie jak w saunie . Warto kupić !!!! .

<i>sucrose, vitis vinifera (grape) seed oil, prunus armeniaca (apricot) kernel oil, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, laureth-3, limonene, fragrance, retinyl palmitate, tocopherol, citrus aurantium amara (bitter orange) oil, linalool, citral, alpha-methyl ionone, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, glycine soja (soybean) oil, yellow 11, red 17</i>

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:drugie

wrastające włoski

R*E*W*E*L*A*C*J*A

No nie, ten peeling po prostu powalil mnie na kolana!:D Kupilam w promocji za 20euro,ale nie zalowalabym nawet tych 30,otwieram.. cudowny, slodki zapach soczystej pomaranczy.. Pani w sklepie mowila, aby dokladnie wymieszac ze soba ziarenka i olejek ( to taka dwufazowka), wiec mieszam dolaczona do opakowania mala, drewniana szpatulka, aach co za wrazenia!! Co za pomysl! Jaka oryginalnosc! Nakladam, splukuje, i co.. moja skora jeszcze nigdy nie byla tak GLADZIUTENKA!:D To chyba przez te olejki...? Wypolerowana, (troche zaczerwieniona), miekka, gladka, sliska, czysta, pachnaca.. Czego mozna chciec wiecej?!
Doskonaly efekt, swietne wrazenia aromaterapeutyczne, piekne opakowanie, przyjemnosc wykonania zabiegu, sama pomyslowosc producenta, 100% satysfakcji :D Polecam z czystym serduchem.

Slodki peeling :-)

Poczuwam sie do pierwszej oceny :-)
Przyznaje sie, ze musialam sprawdzic, czy to naprawde cukier w tym sloiczku siedzi. JEST SLODKI!!! :D
Ale jesc jednak nie polecam :-)

Ten peeling jest swietny! Uwielbiam te gruboziarniste, a w ofercie L'Occitane jest jeszcze jeden taki podobny, ale slony.

Grube ziarenka znakomicie poleruja skore, latwiej sie splukuja niz te malutkie (bo latwiej je znalezc :D) i daja mile uczucie czystosci. A do tego pomaranczowa aromaterapia w trakcie prysznicowania!
Peeling mozna nakladac albo na gabke, albo na szorstka rekawice (masaz przy okazji), lub po prostu na dlon.
Jest bardzo wydajny, sloik jest ciezki i naprawde sporych rozmiarow (az kusi, zeby po zuzyciu zostawic go sobie na cos innego, a ja wlasnie mam taka tendencje do gromadzenia :D)

I teraz najlepsze: skora po peelingu jest niesamowicie gladka, nigdy jeszcze takiej nie mialam. A jesli jeszcze po tym zabiegu naloze maslo The Body Shop to efekt jest naprawde fantastyczny!