ZILA, White Base Coat (Biała baza do paznokci)

ZILA, White Base Coat (Biała baza do paznokci)

ZILA White to biały lakier bazowy przeznaczony do stosowania pod brokaty, wzory i zdobienia. Podbija kolor brokatowych lakierów wydobywając z nich czyste barwy. Może być stosowany także samodzielnie lub jako lakier do końcówek przy french manicure.

Skład: Butyl Aetate, Ethyl Acetate, Nitroecllulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, Phtalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer, Stearalkonium Hectorite, N-Butyl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer, Benzophenone-1, Silica, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Parfum, Polyvinyl Butyral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, D-Limonene, Linalool +/- CI 77891, CI 19140, CI 15880, CI 77510, CI 77499, CI 77491, CI 12085, CI 77891 [Nano], CI 77007, CI 77742, CI 73360, CI 4700, CI 42090, CI 77266 [Nano], CI 77019, CI 77288, CI 77000, 77163, Polypropylene, Calcium Sodium Borosilicate, Calcium Aluminum Borosilicate, Synthetic Fluorphlogopita, Magnesium Silicate, Ethylcellulose, Acetone, Alumina, Tin Axide

wreszcie dobry biały lakier

Trafiłam na ten lakier przez przypadek, podczas robienia zakupów w drogerii internetowej. Szukałam czegoś, co będzie dobrą bazą do stempli i wzorków. Wcześniej miałam drogeryjne białe lakiery, nawet te do frencha (Sally Hansen, Miss Sporty, Astor, Wibo). wszystkie albo okropnie smużyły i nawet przy 3 warstwach widać było prześwity, albo nie były idealnie białe, albo szybko odpryskiwały.

Zila zaskoczyła mnie całkowicie.
Na plus:
+ łatwość manewrowania przy skórkach
+ idealna biel
+ 2-3 cienkie warstwy kryją całkowicie
+ lakier prędzej mi popęka na załamaniach paznokcia po kilku dobrych dniach niż odpryśnie
+ ładnie podbija inne kolory

minusy:
- nie mam się do czego przyczepić

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie