Algenist, Multi - Perfecting Pore Corrector Concentrate (Skoncentrowane serum korygujące multi - perfekt)

Skoncentrowane serum korygujące multi-perfekt Algenist:
- Koncentrat na pory
- O lekkiej, beztłuszczowej formule
- Zawiera kwas alguronowy i składniki udoskonalające takie jak kwas salicylowy
- Pomaga natychmiast zmniejszyć pory, wygładza szorstkość i udoskonala strukturę skóry
- Cera staje się jaśniejsza, bardziej równomierna i świetlista

z pompką
emulsja
<50ml
serum

zapomnieć, jak najszybiej chcę o nim zapomnieć !!!

Lubię kosmetyki firmy Algenist, dlatego bez problemu i z wielką nadzieją nabyłam ten koncentrat/serum. Niestety takiej szkody jak on dawno nic mi nie narobiło.

Serum używałam rano i wieczorem pod krem nawilżający, ale cera zrobiła się tak bardzo przesuszona, normalnie wiór, ciągle ściągnięta, powychodziły skórki, ogólnie na twarzy wielkie spustoszenie. Serum mnie nie podrażniło i nie zapchało, ale też nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób działało na rozszerzone pory czy zmarszczki. Żadnej korekcji, żadnego nawilżenia, żadnego rozświetlenia czy udoskonalenia cery,żadnych pozytywnych efektów. Jedynym pozytywem było to, że serum jest mało wydajne i szybko się skończyło.

Zapach dość chemiczny, szybko się rozsmarowuje i wchłania, niestety nałożony krem potrafi się po nim zrolować. Bardzo wysusza. Chcę o nim jak najszybciej zapomnieć

Używam tego produktu od: przez 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.