System Professional, Ultimation, Lakier mocno utrwalający

System Professional, Ultimation, Lakier mocno utrwalający

Mocno utrwalający lakier do włosów, który nadaje każdej fryzurze długotrwałe utrwalenie bez efektu sklejania włosów. Chroni przed działaniem wilgoci i innych czynników zewnętrznych, nadaje delikatny, naturalny połysk dzięki innowacyjnej formule zawartej we wszystkich produktach SP.

Dostępne pojemności 300, 500, 1500 ml

Cena: ok. 50 zł / 300 ml

Naprawdę polecam!

Zawsze byłam przeciwniczką używania lakieru do włosów,ten produkt sprawił, że zmieniłam zdanie:
doskonale utrwala fryzurę
przy moich przetłuszczających się włosach działa wysuszająco, co sprawia, że włosy wyglądają świeżo przez cały dzień
nie skleja włosów, w ogóle nie czuć go na włosach, umożliwia przeczysywanie fryzury
ma ładny zapach i ładne opaskowanie
jest bardzo wydajny

przydałaby się wersja mini do torebki ;)Używam tego produktu od: 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3

najlepszy bez 2 zdan..

zupelnie nie zgadzam sie z opinia mojej poprzedniczki.
Lakier Welli z serii SP jest najlepszy i trudno o drugi taki na rynku, gdyz:
znakomicie utrwala fryzure i zostawia ją w idealnym stanie przez caly dzien(przede wszystkim wlosy pozostają nieskręcone po ich wyprostowaniu),mimo nieraz strasznej aury za oknem(deszcz, mgla itp paskudztwa..)
Do tego ma przyjemny zapach, co jest niestety rzadkoscią wsrod lakierow tzw. "popularnych", no i zupelnie nie czuc go na wlosach, mimo, ze jak napisalam, super utrwala.
Dodam, ze uzywam go codziennie po wczesniejszym prostowaniu (w tym pomaga mi flat iron spray Welli, z serii high hair, rowniez znakomity:), sprawdza sie znakomicie, przy tym wystarczą tylko ze trzy "pstryknięcia" i efekt od razu jest widoczny.
Bez dwoch zdan polecam :)

lakier jak lakier..

Jakoś nie zauważyłam żeby był w czymś lepszy od jego tańszych konkurentów z marketowych półek. Utrwala dobrze, rzeczywiście nie obciąża włosów, pachnie zupełnie nieźle..ale jak już pisałam, nie robi tego wcale lepiej niż np: TAFT za 12 zł..
Dobrze, że dostałam go w prezencie( gratis od welli), inaczej byłabym na siebie zła, ze go kupiłam.