Glam, GlamBRUSH, Pędzel do pudru kabuki w tubie

Glam, GlamBRUSH, Pędzel do pudru kabuki w tubie

Syntetyczny pędzel kabuki do pudru GlamBRUSH. Do pędzla dołączona jest mini tuba do przechowywania gratis, która idealnie nadaje się do torebki.

bardzo fajny

Jest to jeden z najlepszych pedzli z Glamshopu jakie mam, szkoda ze juz wycofany. Mam go juz dobry rok i nic sie z nim nie dzieje, wlosie nie wypada, jest tak samo miekkie. Jest to najmilsze wlosie z wszystkich pedzli jakie posiadam z Glam, a mam ich sporo, rowniez wlaczajac najnowsza kolekcje. Super, ze ma ze soba opakowanie, mozna go chowac nawet uzywajac tylko w domu, zeby sie nie kurzyl. Jest bardzo duzy i puszysty, ma duzo wlosia, ja jestem fanka takich pedzli. Nie ma zadnych wad dla mnie, oby powrocil w nowej odslonie. To moj ulubiony pedzel do pudru.

super !

szukałam pędzla do pudru, który będę mogła zabierać ze sobą, ale i używać w domu, i mam :) świetne rozwiązanie z wielkością pędzla i z tubą :) wrzucasz do torebki i zawsze masz przy sobie, mam już pod rok i nic się z nim nie dzieje, łatwo się czyści, włosie ma baaardzo delikatne i przyjemne, nabiera pudru tyle ile trzeba.