Yves Rocher, Un Matin au Jardin, Cerisier en Fleurs, Lait Corps (Mleczko do ciała `Kwiaty Wiśni`)

Kremowa formuła mleczka do ciała Un Matin au Jardin `Kwiat wiśni` sprawia, że szybko wnika ono w skórę, głęboko ją nawilżając. Mleczko wzbogacone o odżywczy olejek sezamowy oraz łagodzącą wodę z bławatka. Idealne uzupełnienie wody toaletowej i żelu pod prysznic z tej samej linii zapachowej.
Mleczko do ciała Un Matin au Jardin `Kwiat wiśni`:
- Nawilża i odżywia skórę
- Zapewnia skórze komfort
- Zaangażowanie Kosmetyki Roślinnej
- Formuła bez parabenów i sztucznych barwników
- Łatwo ulega biodegradacji
- pH neutralne dla skóry
- Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego

balsamy
100 – 250ml
Skóra
normalna

4/5

Mleczko do ciała Yves Rocher Polska 'kwiaty wiśni '. Mleczko zakupiłam przez przypadek chciałam wykorzystać swoja zniżkę na urodziny i do koszyka wpadło to cudo ♡. Lekka, rzadka konsystencja mleczka sprawdzi się idealnie na lato, aby nie obciążać skóry. Ślicznie pachnie kwiatami co spowodowało, że kupiłam kolejne opakowanie A teraz kilka słów o samym opakowaniu : plastikowa buteleczka z systemem klik klik, więc nic się nam nie rozleje. Mleczko bez parabenów i sztucznych barwników! minusem jest jednak cena 29zl/200 ml, ale często można go spotkać na promocji np. teraz na głównej stronie Yves Rocher można go kupić za 19,90

Oczarował mnie zapach..

Zapach jest zniewalajacy!Mieszkając za granicą używałam właśnie tak pachnacego masła do ciała... Myślałam że nic takiego w Polsce nie dostanę, jednak się myliłam ;) Zapach jest prześliczny cudowny! Uwielbiam ten zapach mogła bym godzinę wąchać i wąchać :-) Balsam delikatnie nawilża skórę. Jest to typ balsamów perfumowanych. Szkoda tylko że w opakowaniu tak mało się go znajduje.

Moje ulubione!

Miałam żel z tej serii dokładnie o tym samym zapachu i już wtedy wiedziałam, że muszę skusić się także na mleczko :) Cieszę się, że już go mam bo jest świetne! Cudownie pachnie, szybko się wchłania, pozostawia skórę gładką i miękką. Zapach długo czuć na skórze :) Polecam.

Zapach <3

Jest to jeden z moich ulubionych balsamów, do którego zawsze wracam latem.
Głównym czynnikiem mającym na to wpływ, jest zapach tego produktu. Zapach jest obłędny, mi osobiście kojarzy się z wakacjami, dlatego też używam go w ciepłych porach roku. Jeśli chodzi o pozostałe właściwości produktu, to warto zaznaczyć, że szybko się wchłania, ma fajną konsystencję, nie oblepia skóry.

Jedyny problem jaki widzę to nawilżenie. Latem balsam świetnie się sprawdza, jednak zimą, kiedy moja skóra jest trochę bardziej potrzebująca, sięgam po inne produkty (zapach też odgrywa tu ważną rolę, bowiem zimą wybieram cięższe zapachy :))

Fantastyczny zapach

Mleczko urzekło mnie pięknym, subtelnym, kwiatowym zapachem wprost jak z kraju Kwitnącej Wiśni! Mleczko ma fenomenalną, lekką konsystencję, która bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Jest to bardzo wygodne w użyciu, gdyż nie trzeba długo czekać i można się ubrać nie sklejając wszystkiego wokół. Nawilżenie jak dla mnie wystarczające - skóra jest wygładzona i miękka w dotyku, nie swędzi. Mleczko nie podrażnia też moich miejsc (zgięcia łokci, szyja), w których pojawiają mi się zmiany AZS ;) Mimo małej pojemności jest bardzo wydajne i wygodne w użyciu. Szata graficzna bardzo urocza, kobieca <3

Jak szukasz nawilżenia, to szukaj dalej...

Balsam otrzymałam przy zakupach w Yves Rocher, więc nic nie zapłaciłam i na pewno nie zapłacę w przyszłości..
Zacznę od konsystencji - lejąca, jak na mleczko przystało. Dobrze sunie po ciele. Wchłania się długo, trzeba odczekać przed położeniem się...
Zapach - nie za mocny, ale też nie słaby. Przyjemny, jednak dość chemiczny. Nie jestem przekonana czy to aby napewno zapach kwiatu wiśni, ale daje radę ;)
Efekty stosowania mizerne - bardzo słabo nawilża, wręcz ledwo.
Wydajność praktycznie żadna, ok. 2 tyg codziennego stosowania.

Czarujący zapach

Kosmetyki Yves Rocher używam od niedawna mimo iż markę znam już długi czas. Balsam kupiłam przez przypadek, chciałam wykorzystać kartę którą miałam do sklepu. Skusiłam się na niego dzięki zapachowi, oczarował mnie od pierwszego "wąchnięcia", naprawdę miły, przyjemny i długo utrzymujący się na ciele! Skład jest bardzo dobry - nie znajdziemy w nim parafiny, ani innych sztucznych natłuszczaczy. Balsam dobrze nawilża, wchłania się dość szybko, a do nakremowania całego ciała na prawdę niewiele go potrzeba. Jedno opakowanie starczy na długo. Tubka jest wygodna, kiedy produkt będzie się kończyć można ją rozciąć i wydobyć resztki.

mega przyjemność

Ten balsam dostałam w prezencie do zakupu wody toaletowej z tej samej wersji. Po użyciu wrażenie niesamowite. Kocham ten zapach, czuje sie jak w ogrodzie pełnym kwitnących drzew wisni. Cudo. Szybko sie wchlania, pielegnuje i pachnie obłędnie. Czego wiecej chcieć? Love. Zaluje ze tak mała ilość .

Wisienka na torcie.

Nie spodziewałam się wiele po tym mleczku, tymczasem mnie zaskoczyło.

Plusy:
+ elegancka szata graficzna, zachęcająca do użytku
+ ładny owocowo- pudrowy zapach kwiatów wiśni
+ zapach utrzymuje się na ciele
+ jest subtelny, nieduszący
+ mleczko szybko się wchłania i delikatnie nawilża ciało
+ fajne na okres wiosenno- letni
+ nie lepi się

Minus:
- mało wydajne, ale ja używam go tylko na ręce i łydki
- cena bez promocji wysoka

Bardzo fajne mleczko

Kupiłam ten balsam, bo uwielbiam żel pod prysznic o tym samym zapachu i chciałam go utrzymać na dłużej.

+ wydajność,
+ szybko się wchłania,
+ pięknie pachnie,
+ nawilża skórę,
+ nie uczulił mnie,
+ ładne opakowanie.

Minusem może być cena regularna, ale ja zawsze kupuję go w promocji ;)