Calm Mask (Maseczka łagodząca dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień)

Calm Mask (Maseczka łagodząca dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień)

Żelowa maseczka Calm Mask dzięki zawartości Aloe Vera i d-pantenolu działa nawilżająco, wygładzająco i przeciwzapalnie. Chłodząca formuła maseczki błyskawicznie koi i łagodzi wszelkie podrażnienia dając poczucie komfortu czystej, wypoczętej skóry. Dodatkowo zawarty w maseczce ekstrakt z zielonej herbaty zapewnia optymalne nawilżenie i pozostawia skórę jedwabiście gładką.

Superowa jest :)

Tak,sprawdziła się !
Nawilża porządnie skórę :)
Wygładza skórę :)
Odświeża :)

Ja miałam po niej odczucie takiego ukojenia ,uspokojenia skóry tak jakby cera się napiła wody mineralnej ;)
Plus dam też za konsystencję i zapach .
nie podrażnia,nie ściąga skóry,dobrze się wchłania ,nie całkiem oczywiście ale i tak dobrze,ja robiłam przed nia peeling.
Cena śmiesznie mała jak na tak dobry produkt !
Nie było łatwo ją dostać ale warto było użyć :)
Polecam.

Używam tego produktu od: latem

SUPER

Doskonale nawilża i uspokaja wysuszoną skórę. Świetnie się wchłania. Twarz jest wygładzona i odmłodzona.
Jedyny problem - bardzo trudno kupić tę maseczkę w sklepie. Zamawiam w ilościach hurtowych przez internet

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

na podrażnienie słoneczne

Pomogła skórze podraznionej słońcem. Podrażnienie nie znikneło calkowicie, zresztą w tym celu musiałabym sie kryć przed słońcem, ale kto to robi na urlopie;) ale jednak było nieco lepiej. szybko się wchlania, lekka, żelowa konsystencja, w sam raz na upał.

Używam tego produktu od:kilku mieisęcy

Świąteczny makijaż

Jestem na tak!

Bardzo dobra maseczka na ,,uspokojenie\ skóry. Wracam do niej po momentach ,,wymęczenia\ cery (upały, zabiegi kosmetyczne, podrażnienia). Ma bardzo fajną żelowa konsystencję, łatwo sie jak rozprowadza. Zapach jest miły, nie drażni nosa. ;D. Delikatnie chłodzi, nawilża i łagodzi. Świetny środek pierwszej pomocy dla twarzy po całonocnej imprezie lub na wakacjach.
Bardzo dobra cena. Co do pojemności saszetki, nie musimy sie obawiać, że nie pokryjemy całej buzi ;D.

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań: ok 5

Szczypie i piecze...

Szczypie i piecze jeszcze długo po zmyciu. Lekko wybiela poza tym żadnych rewelacyjnych efektów. Miała łagodzić podrażnioną skórę - jeszcze bardziej ją podrażniła. WIELKI ZAWÓD!!!

Używam tego produktu od:pierwsza i ostatnia saszetka
Ilość zużytych opakowań:jedno i nigdy więcej

przyjemna, ale...

miałam raz ta maseczke, bo mialam podrazniona skóre po solarium - myslalam: fajnie mnie ochlodzi i nawilży,ochlodzić to może i ochlodziła, ale nawilżanie słabiutkie. ogólnie bardzo lekka konsystencja, efektów specjalnych nie zauważylam, ale zapach milutki, taki delikatny

Używam tego produktu od: mialam tylko raz

Przyjemna, ale za mało...

Tak sie waham miedzy trzema a czterema gwiazdkami. To taki produkt na 4-.

Ma śliczny zapach, wyśmienity na lato, ale i zima ujdzie:)Zapach przypomina mi jakiś szampon z lat nastoletnich, a może żel pod prysznic- sama nie wiem...to coś przypominającego słaby, rozwodniony melon, lub świeży ogórek. Bardzo przyjemny dla lubiących takie zapachy.
Maska ma żelową konsystencję, nie podrażnia, dopiero po około 20 minutach zaczyna sie kleić i wtedy warto ja zmyć. Nie chłodzi dramatycznie, ale z lodówki bardzo pzyjemnie:) Nawilżenie jest raczej średnie, ukojenie również słabe------> wg mnie ta maska pzrede wszystkim ładnie sprawdza sie na naczynkowej skórze,jako kompres przed kremem, który wybledza skórę.(tak dobzre wybledza tylko "Nasycenie" Dermiki) Optimum to najpierw nałożyć maskę nawilżającą, potem tę ,a potem wyjśc z domu w upalny letni dzień:) ewentualnie najpierw połozyć maskę Kolastyny z tej serii zbiałą glinka, oczyszczajacą , a potem tę - rezultat to człowiek biały jak kreda- naczynkowcy wiedza , o czym mówie!!!

Pewnie jeszcze skorzystam, ale raczej w lipcu/sierpniu
PS. maskę mozna kłaśc pod oczy , nie szczypie i pieknie likwiduje opuchliznę:)

Przyjemna

Gorąco polecam tę maseczkę wszystkim ,ktorzy potrzebują nawilżenia i ukojenia. Pierwszą saszetkę kupiłam na wakacjach w nadmorskiej drogerii. Wypróbowałam zaraz po przyjściu z plaży.
Maseczka działa cudownie, niczym kompres nawilżająco-kojący. Jako jedyny kosmetyk w 100% ukoiła i uspokoiła rozgrzaną słońcem buzię. Cera stała się gładka w dotyku, nawilżona, miękka. Cudowna ,żelowa konsystencja sprawia, że kosmetyk wchłania się całkowicie, nie pozostawiając nieprzyjemnej "tłustej" powłoczki.Przyjemnie chlodzi, szczególnie, kiedy wcześniej włożymy ją do lodówki ( super sprawa, szczególnie w upalne dni:D) Moja skóra wchłania ją niemal całkowicie w okamgnieniu :) Nie daje jej 5* z jednego powodu. Mianowicie mam wrażenie , że jednak jej trochę brakuje do ideału, który nazywa się saszetka Dax :D Maseczka Dax lepiej odżywia,dlatego 5* rezerwuję jak na razie tylko dla niej :)

****

Po pierwsze,to jest to maseczka odkryta dzięki Wizażowi:) Ma ona żelową, przyjemną konsystencję,świeżo i ładnie pachnie(aloes+zielona herbata). Chłodzi rzeczywiście-ale tak leciutko :) Trzymam ją na buzi ok.20 minut. Po zmyciu skóra jest gładziutka,rozjaśniona, ukojona, znikają zaczerwienienia, trochę za słabo nawilża(ale nie jest to maseczka nawilżająca ;) ). Dobrze się zmywa. Polecam :)

ilość zużytych opakowań: ... 2

Można

Ładnie pachnie, ma lekką konsystencję, bardzo dobrze się wchłania. Delikatnie chłodzi skórę, jest przyjemna w aplikacji. Odrobinę szczypie (na samym początku), ale mimo wszystko nie podrażnia. Pozostawia buzię delikatnie rozjaśnioną i gładszą, ale nawilża w sumie średnio. I tak musiałam użyć kremu nawilżającego.
Możliwe, że wrócę kiedyś do tej maseczki-cena jest zachęcająca :)

zielone ukojenie

Szukając jakiejś lekkiej nawilżającej maseczki do mojej kapryśnej buźki natknęłam się na tą i długo się nie zastanawiając kupiłam. No bo nad czym się tu zastanawiać skoro maseczka
1) nie ma w składzie żadnych zapychaczy :)
2) ma formę żelową :)
3) zawiera zieloną herbatę :)
4) jest taniutka :)
Po użyciu okazało się, że to nie wszystkie jej zalety :) Bo oprócz wyżej wymienionych jeszcze
5) świetnie koi i łagodzi
6) chłodzi w sam raz (nie jest zimno mi w twarz tak jak po tej Avon'owskiej chłodzącej maseczce)
7) nawilża i lekko wygładza
8) zielono pachnie (nie samą zieloną herbatą, ale i tak bardzo przyjemnie)
9) szybko się wchłania (10min w zupełności wystarcza)
10) łatwo się zmywa
Innymi słowy moja faworytka wśród maseczek nawilżających. Szkoda tylko, że nie można kupić od razu całej tubki.