Maca (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych)

Maca (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych)

Odżywka sporządzona na bazie wyciągu z maki ( Lepidium meyenii), bogatej w mikroelementy, proteiny i nienasycone kwasy tłuszczowe, wzbogacona o d-pantenol, naftę kosmetyczna oraz witaminy A i E.

Doskonale pielęgnuje i odżywia skórę głowy i cebulki włosowe.

Nadaje włosom połysk i puszystość, zapobiega ich łamliwości i elektryzowaniu się. Obecność chitozanu ułatwia ich rozczesywanie i układanie.

Zalecana osobom o suchej skórze głowy i włosach zniszczonych częstym farbowaniem, trwałą ondulacją.

ziołowa siła

Oj, nie było łatwo ją "rozgryżć"..:)Odżywka ma płynną konsystencję (taka gęstsza woda koloru białego)i miły ziołowy zapach.Miałam początkowo problemy z jej rozprowadzaniem , bo wydawała sie "wsiąkać we włosy ", ale znalazłam na to sposób :wcieram pierwszą partię w skórę głowy , a drugą we włosy.Odżywka przy tym jest wbrew pozorom bardzo wydajna, należy użyć naprawdę niewielkiej ilości i to wystarcza. Z efektem tez miałam początkowo problem, bo po użyciu włosy wydawały mi sie w takiej samej kondycji jak przed użyciem, ale to z tego powodu , iz trzymałam ją na głowie minutkę, tak jak to zwykle jest zalecane przy innych odżywkach , a to był błąd.Gdy trzymałam minut pięc - dziesięć efekty stały się widoczne.Włoski były miękkie, nie były już szorstkie w dotyku , nie przetłuszczały się, ale też nie błyszczały , dlatego warto zastosowac potem jakiś preparat nabłyszczający, jeśli ktos chce takiego efektu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego produktu, najprawdopodobniej wrócę jeszcze do niego , narazie znów używamdo ukochanego Wax'u.Maca jest jednak bardzo ok.