Eris, Program 24h, Krem przeciwzmarszczkowy z elastyną, kolagenem i witaminami

Eris, Program 24h, Krem przeciwzmarszczkowy z elastyną, kolagenem i witaminami

Krem zawiera naturalne białka pochodzenia roślinno-morskiego: elastynę i kolagen, wpływające na utrzymanie sprężystości, elastyczności i właściwego stopnia odżywienia skóry, olej sojowy, wit. A i E, filtry. Wzbogacony kompleksem witamin poprawiających odporność i nawilżenie skóry. Krem wyraźnie wygładza istniejące zmarszczki i opóźnia proces powstawania nowych likwidując oznaki wiotczenia i starzenia skóry. Polecany po 25. roku życia dla cery suchej, normalnej i mieszanej, skłonnej do zmarszczek i zwiotczeń.

Cena ok. 20 zł / 50 ml

B.DOBRY

Pozwolę sobie ocenić ten krem w imieniu mojej mamy, która była zadowolona używając tego kosmetyku, mimo że ma dużo więcej niż 35 lat, ale cerę dużo lepszą niż niejedna 30-latka ;)
A więc: dobrze nawilżał i dosyć nieźle uelastyczniał skórę, był średnio wydajny. Sama też pozwoliłam sobie go ze dwa razy użyć i faktycznie fajnie nawilża. Zresztą miałam mleczko do demakijażu też w zielonym flakonie i również było dobre.

super

super kremik... poratował moją przesuszoną skórę!! przy długim stosowaniu efekt gwarantowany:) poza tym pomyłka w opisie - kosztuje 12 zł!!! niewiarygodne...

raczej na noc

Ze względu na dośc tłustą konsystencję używam go tylko na noc, ale ponieważ jest przeciwzmarszczowy wiec nadaję się na taką porę w sam raz. Ładnie wygładza, ale dość ciężko się rozsmarowuje, a jeszcze gorzej wchłania. Ja także odkryłam, że na szyję jest super.

Max Factor 3

super do szyji!

Sprawdziłam ten krem na swojej przesuszonej skórze szyji, która straciła sporo elastyczności po odchudzaniu i zimie. Ten krem zdziałał więcej, niż cudo od Payot za 180 zł. Dobry zwłaszcza na <BR>noc. Jest dosyć gęsty, ale jak wszystkie kremy z tej serii - dość dobrze się wchłania i zapewnia długotrwały efekt.