Schwarzkopf Gliss Kur, Ultimate Resist, Szampon do włosów osłabionych i bez energii

Szampon Gliss Kur Ultimate Resist Do Włosów Osłabionych, Bez Energii. Formuła wzbogacona o kompleks Powerful Tri-Protein Infusion z 3 Proteinami, które działają na konkretne fragmenty struktury włosa, natychmiast wzmacnia włos na całej długości. Dla do 2Ox mocniejszych*, bardziej odpornych włosów.

Jest ok

Uważam, że robi to, co musi ;) Podoba mi się zapach, jest rewalacyjny, długo utrzymujący się na włosach. Ponadto dobrze mi się rozczesywało włosy po użyciu tego szamponu. Dodatkowo nie obciąża włosów i są miłe w dotyku.

robi co trzeba

Nie obciązył moich włosów, nie przetłuscił ich nadmiernie, dobrze je odżywił, rozdwajające się końcówki zniknęły, Włosy stały się lepiej wyglądające. Na plus zapach ( w moim odczuciu identyczny jak zapach La vie est belle od Lancome), wydajność (butelka szamponu wystarczyła na ponad dwa miesiące). Szampon jakich wiele, wrócę kiedyś do niego jeśli zdarzy sie sytuacja kryzysowa.

Bez szału

Kupiłam ten szampon po zobaczeniu , że to nowość . Skład miał nawet nawet ale przeoczyłam " dimethicone" jak można dodać ten składnik do szamponu do włosów cienkich ?? Właśnie przez to lekko obciążał włosy . Umyć umył, ale świeżość pozostawiała wiele do życzenia .

Nie dla mnie

Kupiłam szampon z ciekawości bo był w promocji.

Plusy:
- ładny zapach
- dobrze się pieni
- cena w promocji

Minusy:
- konsystencja szamponu jest śliska, tłusta przez co włosy są obciążone
- szampon bardzo przetłuszcza włosy
- nie dodaje im energii ani objętości
- włosy ciężko schną po umyciu
- po umyciu włosy w dotyku są tłuste, przyklapnięte, obciążone, ciężko się
suszą
Dla mnie się nie sprawdził i nie ponowie kolejnego zakupu.

Stanowcze nie

Skuszona ceną i tym, że bardzo lubię szampony Gliss Kur zakupiłam i ten. Ale bardzo się na nim zawiodłam. Oprócz ładnego opakowania i dobrej konsystencji nie ma żadnych zalet, za to mnóstwo wad.

+ ładne opakowanie
+ dobra konsystencja

- przyklapuje włosy
- nie spełnia obietnic
- włosy po nim wypadają (!)
- bardzo przetłuszcza włosy

Nie dla mnie

Bardzo lubię szampony CLiss Kura, ale ten nie przypasował moim włosom. Strasznie po nim wypadają moje i tak rzadkie włosy, strasznie się przetłuszczają na drugi dzień po myciu. Szampon nie dodaje energii włosom, raczej jest przyklapuje i nie wygląda to zbyt efektowanie. Jedynie na plus cena (kupione w promocji), fajna konsystencja i zapach. Reszta na minus, Więcej się nie skuszę. Nie polecam.

dobry szampon

Bardzo lubię szampony Gliis kura, praktycznie wszystkie dogadują się z moimi włosami.

Szampon spełnia swoją rolę, to znaczy oczyszcza skórę głowy, nie przesuszając jej przy tym, dobrze się pieni, jest wydajny, w miarę tani i łatwo dostępny.

Jak dla mnie nie.

Używałam szamponu, odżywki i maseczki z tej samej serii. Szampon używałam codziennie przez miesiąc na przemian z odżywką i maseczką w tygodniu. Niestety strasznie plącze włosy, ciężko je rozczesać potem, o miękkości włosów też nie ma co mówić. Czy zauważyłam wzmocnienie po tym produkcie ? Szczerze mówiąc to nie. Moje włosy w ciągu dnia były oklapnięte, nie nawilża włosów, nawet zauważyłam pogorszenie.

strasznie po nim wypadają włosy

Kompletna klapa!
+ konsystencja
+ wydajność
+ nadaje włosom blask

- nie zauważyłam dodania objętości
- obciąża włosy - po 2 dniach mam tłuste, pozlepiane strąki
- na pewno nie nawilża, bo mam sianowate końcówki (a podcinałam niedawno)
- podrażnia skórę głowy
- trochę plącze włosy
- okropnie wypadają mi po nim włosy!!! zarówno podczas mycia jak i podczas codziennego czesania!!!

Dobry i skuteczny:)

Kupiłam ten szampon wraz z odżywką, bo nie ukrywam skusiły mnie reklamy, a poza tym uznałam, ze moje włosy nieco osłabione po zimie potrzebują wzmocnienia i regeneracji.
Szampon ma dość gęstą, białą, perłową konsystencję i piękny, orientalny, intensywny zapach:), który dość długo utrzymuje się na włosach. Dobrze się pieni, łatwo zmywa. Włosy po rozczesaniu i wymodelowaniu wyglądają slicznie:) Przede wszystkim sam włos wygląda zdrowiej, jest jakby pogrubiony i jest ich optycznie więcej. Fryzura lśni, jest miła i gładka w dotyku, przyjemnie sliska, ale nie obciążona. Dość długo zachowuje świezość.
Jedyny minus- to kiepska dostępność. Ja kupiłam swój ( 400ml) w Rossmanie, gdzie indziej go nie widziałam- ani w supermarketach, ani w drogeriach:(
Ale poza wszystkim - to dobry produkt:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Ot, zwyklak

Lubię szampony Gliss Kur z uwagi na konsystencję i zapach, jednak żaden z nich jeszcze nie powalił mnie na kolana. Ten jest takim typowym zwyklakiem Schwarzkopfa :) ładnie pachnie, czyści skórę głowy prawidłowo, nieco nawilża. Jakiegoś energetyczego efektu WOW nie zauważyłam, nawet przy codziennym myciu i stosowaniu wraz z odżywką, no ale czego się spodziewać po szamponie drogeryjnym. Pewnie kupię ponownie, bo dziwnym trafem mam do nich słabość. Ogólnie polecam, warto wypróbować

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego 400ml