L`Oreal Paris, Elseve, Nutri-Gloss Luminizer, Szampon do włosów normalnych i pozbawionych blasku

Szampon Wyzwalający Blask: Zainspirowany profesjonalnymi zabiegami Bahno de Brilho, utrwala blask na 48h, intensywnie nawilża włosy i sprawia, że stają się jedwabiste w dotyku. Dokładnie usuwa z włosa zanieczyszczenia, które powodowały jego matowienie. Włosy są idealnie oczyszczone i jedwabiste w dotyku. Nadaje włosom wyjątkowego blasku, zachowując lekkość, aby włosy pozostały intensywnie lśniące na długo.

nabłyszczające
zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

raczej słaby

Szamponów L'oreala wypróbowałam już kilka rodzajów i ten wypada słabo. Co prawda po pierwszym użyciu włosy były miękkie i błyszczące ale potem było gorzej. Po pierwsze szampon nie nadaje blasku - tak jak obiecuje producent. Po drugie i co gorsze wzmaga przetłuszczanie włosów, są takie oklapnięte i bez życia. Plus za zapach, przystępną cenę i dużą pojemność (dla kogoś, komu ten szampon przypasuje to akurat plus;))

Używa produktu od: próbka

Niestety nie dla mnie.

Robiąc zakupy trafiłam na ten szampon. Szczerze mówiąc wyróżniał się na sklepowej półce ceną promocyjną i różowym opakowaniem :D Bardzo lubię przezroczyste szampony - mam wrażenie, że aż tak nie obciążają włosów. Faktycznie blask włosów jest po tym szamponie. Fajnie się rozczesują, nadają trochę objętości ale niestety skóra głowy potwornie mnie swędziała. Po około godzinie od wysuszenia musiałam umyć włosy jeszcze raz innym szamponem. Swędzenie ustało, ale zaczerwieniona skóra głowy była. Myślę, że dalej bym używała ale podrażnienie mi na to nie pozwala....

Dobry, ale nie najlepszy od Elseve

Bardzo lubię szampony Elseve, kupuję je najczęściej, więc wypróbowałam już wiele odmian. Ta różowa nie jest moim faworytem, ale tak czy tak to bardzo dobry szampon. Oceniam na 4,5, zaokrąglam do 5 ze względu na niewygórowaną cenę. Przede wszystkim dobrze się pieni, dobrze myje i jest dosyć wydajny. Zapach jest przyjemny, ale zupełnie niewyróżniający się, a pod tym względem niektóre szampony Elseve naprawdę pozytywnie zaskakują, Tutaj jest po prostu OK.

Po użyciu szamponu włosy są przyjemne i nieprzesuszone, ale jakiegoś wielkiego blasku się nie dopatrzyłam. Przyjemny, uniwersalny produkt, ale bez rewelacji.

Naprawdę działa

Mam przetłuszczające się włosy, ale po lecie wyglądały dość matowo i nijako. Przypadkiem kupiłam ten szampon i zachwyciłam się jego działaniem. Łagodnie oczyszcza włosy, nie przetłuszcza, sprawia,że są lekkie, miękkie, pełne życia i blasku. Chociaż nie jest to lustrzany efekt, to nie żałuję,że go kupiłam.
Dobrze się pieni, ma piękny zapach, jest wydajny. Na pewno kupię go ponownie.

Uwielbiam szampony Elseve

plusy:
+ nawilża
+ wygładza
+ nabłyszcza
+ ślicznie pachnie
+ idealna konsystencja
+ świetnie się pieni

minusy:
- elektryzuje

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco za wysoka cena
- słaba dostępność
+ wysoka wydajność
+ wygodne opakowanie

Nawet w porządku ;)

Pierwszy raz ten szampon zobaczyłam na brytyjskiej stronie Loreal. Zaciekawiona nową odsłoną Elseve z serii Nutri-Gloss poprosiłąm siostrę, aby się za nim rozglądnęła czy jest już w sprzedaży. Okazło się, że jest więc poprosiłam aby mi go kupiła.
Dostałam go wraz z odżywką o pojemności 400 ml.
Zaczęłam tą serię używać na początku sierpnia i straczyła mi na ponad dwa miesiące, z tym, że włosy myłam co drugi dzień.
Sam szampon ma bardzo przyjemną żelową konsystencję, a zapach posiada typowy dla linii Nutri-Gloss. Dobrze się pieni, wspaniale oczyszcza włosy, ale nie przyspiesza przetłuszczania skóry głowy. Jest to dla mnie ogromny plus, ponieważ jest to pierwszy szampon Elseve, który tego nie robi. Na dodatek włosy nie są ani napuszone ani ulizane.
Jednakże ma dwa minusy:
Po pierwszy włosy po użyciu wraz z odżywką nie są spektakularnie błyszczące - po innych seriach efekty było dużo, dużo lepsze. Chcę tutaj podkreślić, że chcętnie sięgnęłam po tą serię, gdyż moje włosy były bardzo matowe i lekko przesuszone.
A po drugie nawilżenie nie było jakieś zbyt zadowalające, ponieważ dobę po myciu włosy stawały się sztywniejsze, lekko słomiane. Mimo tego, że stosuję dwa produkty termoochronne, które dodatkowo zmiękczają.
Podsumowywując szampon Nutri-Gloss Luminizer jest całkiem dobrym szamponem, ale tylko dla osób, które posiadają włosy normalne.

Używam tego produktu od: Sierpień 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno o pojemności 400 ml