L`Oreal Paris, Elseve, Nutri-Gloss Luminizer, Odżywka do włosów normalnych i pozbawionych blasku

Odżywka Wyzwalająca Blask, o formule zawierającej Glycogel oraz Eliksir Jedwabiu. Nadaje włosom blasku, zachowując lekkość, aby włosy pozostały lśniące na długo. Odżywka nawilża, sprawia że włosy stają się jedwabiste w dotyku, dokładnie usuwa z włókna włosa zanieczyszczenia, które powodowały jego matowienie. Włosy są idealnie oczyszczone i jedwabiste w dotyku.

fajna

Odżywka ma dosyć lejącą konsystencję jak na L`oreal. Jak do tej pory wszystkie odżywki z tej firmy, których używałam były gęste. Pachnie słodkimi kwiatkami i cukierkami. Nie jest treściwa, więc podczas nakładania na włosy trochę znika. Już po kilku użyciach zauważyłam, że włosy są bardziej gładkie i błyszczące. Ten efekt jest dosyć długotrwały. Nawilża, czy też dociąża włosy tak przeciętnie. Przy dłuższym stosowaniu włosy stają się bardziej plastikowe i sianowate. Nie są miłe w dotyku.

Fajna odżywka :)

Moje włosy po tej odżywce były przede wszystkim lśniące i niesamowicie gładkie. Nie plątały się i były lekkie.

Konsystencja: gęsta, nie spływała z palców, łatwa w spłukiwaniu.

Działanie: nakładałam ją mniej więcej od długości uszu, trzymałam jakieś pół minuty. Po tym czasie spłukałam, już wtedy włosy były gładkie i nie poplątane. Nie miałam problemu z rozczesaniem włosów, ani z ich wysuszeniem. Efektem końcowym były puszyste, lśniące, pachnące i zadbane włosy, które były odżywione a końcówki nie rozdwojone. Z chęcią wrócę do niej, bo mało jest tego typu kosmetyków, które odpowiadają mi od a bo z.

Zapach: intensywny, perfumowany, ale przyjemny, subtelnie wyczuwalny w ciągu dnia.

Opakowanie: wpadający w oko róż, warto je przeciąć, bo mieści się tam ilość odżywki wystarczająca na 3 użycia.

Plusy:
- nie plącze włosów
- włosy są miękkie, lśniące, gładkie
- widać odżywienie i ochronę
- nie obciąża
- wydajna
- ładny zapach

Zaskakująco ... świetna!

Trafiłam tydzień temu w Rossmann na nową wersję produktów Nutri-Gloss i zaintrygowała mnie, więc natychmiast kupiłam. Na początek odżywkę, gdyż chwilowo mam duży zapas szamponów do zużycia ;-)
Kupiłam, użyłam i ... jestem ogromnie pozytywnie zaskoczona!
Po pierwsze - pierwszy raz w życiu udało mi się rozczesać po myciu (no dobra, w trakcie mycia, bo rozczesuję moje przesuszone a jednocześnie kręcące się i na dodatek potwornie plączące się włosy, na mokro, z odżywką, szerokim grzebieniem, przed płukaniem) w tak krótkim czasie i z tak niewielkim trudem! Normalnie to czynność która zajmuje mi (pod prysznicem, z odżywką) przynajmniej 10 minut, a tym razem trwało to może 2...
Po drugie, po myciu włosy są bardzo przyjemnie gładkie, miękkie i nie obciążone (y). Nie przetłuszczają się szybciej, dobrze "trzymają świeżość".
Po trzecie - ale to mogę z czystym sumieniem potwierdzić dopiero po 3 użyciach - faktycznie bardziej błyszczą! Zauważalnie bardziej :D
Oczywiście nie jest to efekt z reklamy, moje włosy nie oślepiają blaskiem, ale wszyscy wiemy, że zdjęcia reklamowe to ogromne ilości produktów nabłyszczających oraz odpowiednie, bardzo mocne oświetlenie... tego w domu się nie uzyska. Ale można zdecydowanie podkreślić blask włosów przy użyciu nowej serii Elseve.
Ja jestem pod dużym wrażeniem i planuję dokupić szampon oraz pozostałe produkty z linii!
Dla mnie to nowy hit!