Garnier, Komfort suchej skóry, Krem na noc odżywczy, odbudowujący

Garnier, Komfort suchej skóry, Krem na noc odżywczy, odbudowujący

Stanowiący doskonałe uzupełnienie kremu na dzień, krem na noc Garnier Komfort suchej skóry to więcej niż zwykły krem nawilżający. Już od pierwszego zastosowania łagodzi i odżywia twoją skórę. Pomaga skórze zregenerować się podczas snu, aby zapewnić jej więcej witalności i poczucia komfortu przez 24 godziny.
Jego formuła zawiera zachowany w 100% wyciąg z miodu akacjowego o właściwościach zatrzymujących wodę. Aktywnie chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wysuszeniem. Zawiera także vitakiełki kukurydzy, czynnik o właściwościach rewitalizujących i energetyzujących. Wzbogacony w koncentrat wodno- roślinny o właściwościach odżywczych i nawilżających.
Potwierdzona skuteczność:
- Więcej witalności po przebudzeniu: 92%
- Elastyczna skóra po przebudzeniu: 93%
- Chroni skórę przed wysuszeniem: 90%

Cena: ok. 25 zł / 50 ml

dobry

Krem bardzo ladnie pachnie-zapach miodowy. Bardzo dobrze natluszcza i dobrze sie wchlania.
Jeden raz ostalam po nim podraznienia na skorze, bardoz mnie piekla-nie wiem dlaczego.
Poza tym ok.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

smacznego

Po za tym, że pachnie tak cudownie, że miałam ochotę go raczej zjeść niż wsmarować w twarz to nie ma żadnych zalet.
Natłuszcza, ale
- koszmarnie zatyka pory
- pozostawia tłusty film, skóra się świeci (wiem, że na noc, ale później cała poduszka jest w tym kremie, i to wcale nie przy nadmiernym nałożeniu - ofkors).

Do bani! Nie polecam.

natłuszcza

Kupiłam w zestawie z kremem na dzień jednak miałam zdecydowanie mniej komfortu z używania "nocnej" wersji. W zimie moja skóra faktycznie potrzebuje czegoś "cięższego" ale na natłuszczacza tylko nawilżacza. Ten krem potwornie mnie zapchał, ta parafina...Miałam do niego kilka podejść, próbowałam, odstawiałam-szukałam winnego zapychania i to był niestety on. Rano skóra pokryta jest po prostu okropną tłustą warstewką, która nigdy u mnie nie występowała przy innych nawilżających specyfikach...Szkoda, bo zapach ładny, słoiczek także, radosny żółty kolor ale cóż...

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Manicure - klasyczny

polecam

Na początek - zapach. Tak smakowity, ze miałam ochotę trochę zjeść :). Konsystencja trochę ciężka, jednak wspaniale się rozprowadza na skórze. Mam skórę normalną ale nie lubię uczucia "ściągnięcia". Ten krem odżywia i doskonale nawilża po jednym posmarowaniu. Rano skóra jest gładka, troszkę się świeci. Może delikatnie zbyt "bogaty" jak dla normalnej cery. Ale generalnie polecam.
Szczególnie dla młodszych cer.

Używam tego produktu od:2009

taki sobie

Miał nawilżać a natłuszcza. Przez to moja mieszana cera może i jest troszkę bardziej nawilżona, ale za to strefa T szaleje. Używam tylko na partie suche mojej twarzy. Mam nadzieje że niedługo już się zużyje i będę mogła się sięgnąć po jakiś "normalny" krem :)

lubie go

oczywiscie brat blizniak kremiku na dzien. idealnie sie komponuja. rano po przebudzeniu buzia nadal jest nawilzona i promienna. fajnie nawilza moja bardzo sucha skore. ladnie pachnie, a co waznie nie uczula. Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca

*jeden z najlepszych*

mam suchą skóre a ten krem to wspaniale antidotum na ta przyapdlosc
nawilza odzywia i jest w ogolnie bardzo dobry:P
uwazam go za rewelacje za niska cene:) nie wiem dlaczego poprzednia recnzentka tak zle go oceniil moze jej skora ma inne wymagania a dlka mojej jest to cud:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

po co to?

2 skladnik tego kremu-parafina.....
ostatnio zapoznalam sie z wlasciwosciami parafiny i dzialaniem parafiny.i dziekuje za ten krem.
zastanawialam sie dlaczego on wogole nie dziala i zapycha mi pory-oczywiscie parafinka....
nie ma co sobie mydlic oczy ze ten krem komukolwiek nawilzy twarz tak,ze nastepnego ranka bedzie mial zregenerowana skore...krem ten nie dziala nic a nic.faktem jest ze po nalozeniu tego kremu odczuwa sie komfort i odczucie sciagnietej skory znika,ale co z tego jak po umiciu twarzy czy po przebudzeniu jest to samo?suchosc i sciagniecie?paradoksalnie zauwazylam ze ten krem przyczynia sie do wyszuszania skory!trzeba uwazac bo po tym kremie moge pojawic sie wypryski.
zaskorniki po tym kremie to rowniez standart.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy nie umiem skonczyc
Ilość zużytych opakowań:1 niedokonczone

Dobrze nawilza, ale mnie uczul

Fajna konsystencja, zapach.
Nawilza swiezo po nalozeniu, ale efekt utrzymuje sie za krotko, do rana skora znow jest piekaca i sucha.
najbardziej jednak przeszkadzalo mi ze strasznie mnie uczulil, mialam na twarzy roj krostek(tak jak nigdy zadnej nie mam na twarzy)
to peewnie przez to ze jest perfumowany( to samo mialam chyba przez krem happyderm, czy cos takiego)

Używam tego produktu od:rok

nie najgorszy, ale ryzykowny

Od kremu na noc oczkuję przede wszystkim dobrego odżywienia skóry. Ten krem właściwie spełnia ten wymóg, ale do ideału mu daleko.
Konsystencja jest bardzo dobra - gęsta i puszysta, przyjemnie się nakłada. Nie wchłania się do końca, ale to mi nie przeszkadza w kremie na noc. Zapach miodowy, ciut zbyt intensywny. Cera rano jest w niezłej kondycji, ale brakuje mi uczucia "nasycenia" i pełnego komfortu.
Przez kilka dni po wklepaniu kremu skóra była zaczerwieniona i piekąca. Obawiałam się, że w końcu dostanę porządnego uczulenia, ale ta reakcja w końcu znikła.

Niby niezły, ale więcej nie kupię.

nie różni o wersji na dzień

Kupiłam, choć planowałam wersję na dzień (którą u mnie się naprawdę sprawdza), ale nie było akurat w rossmanie za to był ten i to jeszcze na promocji za 17 zl. Nie chciało mi sie chodzic i szukać, wiec zaryzykowalam. NIe zauwazylam ani jednej roznicy, ten sam zapach, dzialanie, dosc szybko sie wchlania. uzywam i rano i wieczorem, a czasem w ciagu dnia, idealny na ta pore roku. Nie zaluje zakupu.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

OK

Nie jest zly - najwiekszy plus to przyjemnosc stosowania, mily zapach (uwielbiam kosmetyki z miodem :)) i konsystencja. Niestety nawilza chyba troche za malo, zwlaszcza jak na krem do skory suchej (mam normalna i do takiej jest OK). Nie wiem, czy sie skusze i kupie go ponownie, chyba raczej nie.

P.S. Osoby z alergiczna skora powinny uwazac -
psiapsiolka dostala po tym kremie mocnego uczulenia.