Avon, Advance Techniques, Keep Clear Anti-Dandruff Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy) (stara wersja)

Szampon przeciwłupieżowy, występujący w dwóch wersjach:
- przeznaczonej do włosów normalnych i suchych,
- przeznaczonej do włosów przetłuszczających się.
Pomaga pozbyć się łupieżu dzięki pyrytionowi cynku.
Odżywia włosy i nawilża skórę.
Przywraca włosom zdrowie i piękny wygląd.
Delikatny, nadaje się do codziennego użytku.

Cena: 13,90zł / 250ml

pochwale go ;)

dobry ,az dziw, szampon z avonu. oczyszcza wlosy, nie powoduje lupiezu, jakos dziala na istniejacy i o dziwo, sprawia, ze wlosy sa pusztyse! rozczesuja sie po nim dobrze. nie jest zly :)

Używam tego produktu od:kilku tyg
Ilość zużytych opakowań:1-sze

na łupież nie działa

Zalety:
-włosy są po nim puszyste, ładnie sie błyszczą
-nei powoduje szybszego przetłuszczania się
-bardzo wydajny, pięknie się pieni
-ładny szampon

Wady:
-nie ogranicza przetłuszczania się włosów
-nie likwiduje łupieżu mimo stosowania przez kilka m-cy. Przynosi ulgę skórze, ale to nie to samo..

Ot taki zwykły szampon.

Używam tego produktu od:-

Zwykły szampon

Zwykły szampon do włosów.Raczej nie zauważyłam nic szczególnego, może poza tym, że szampon ma fajną i poręczną buteleczkę i ciekawy kolorek.Po prostu średniaczek.:)

Używam tego produktu od:parę tygodni

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Stały gość.

Bardzo często używam tych szamponów.Na przemian- raz do włosów normalnych, raz do włosów przetłuszczających się. Niczym się nie różnią;) Bardzo dobre. Wydajne, dobrze się pienią, łatwo spłukują, łupież się zmnijesza. Włosy są błyszczące, zadbane, nie prztłuszczają się. Ja lubię zapach avonowskich szamponów. Cena zachęcająca. Nie mam się do czego przyczepić.

OKROPNY!

Kupiłam przypadkowo, włosy po umyciu zrobiły się suche, ciężko rozczesywały się i w żaden sposób nie chciały się podporządkować szczotce i grzebieniowi, od razu zaprzestałam użycia. po pewnym czasie spróbowałam ponownie- niestety efekt był taki sam (czyt. koszmar). Dodam tylko że moje włosy mają tendencje do kręcenia, łupież nie jest moim problem, pojawia się czasem podczas zimy (czapki etc.) Może dlatego ten szampon mi nie odpowiada, jest zbyt silny-nastawiony na walkę z łupieżem a nie pielegnacje. Nie polecam!! Efekt siana utrzymuje sie do kolejnego umycia innym pielegnującym szamponem;)

ilość zużytych opakowań: jedno - wyladowało w koszu

Dziwny jakiś ale może być

Co jakiś czas kupuję szampony przeciwłupieżowe profilaktycznie, jednak u fryzjera dowiedziałam się, ze mam trochę łupież (ale tak od nasady niewidoczny), no więc uznałam, że tym lepiej, że kupiłam ten szmapon. Nie wiem sama co o nim sądzic. Ma troszkę dziwną konsystencję, taką śliską, gładką. Jest bardzo gęsty, trudno go wycisnac z butelki (na początku opakowania, co to będzie po koniec?). Słabo się pieni przy pierwszym myciu, na drugim juz jest ok :). Włosy dośc dobrze się po nim rozczesują. Działanie przeciwłupiezowe chyba jest bo nic nie zauwazyłam, zeby mi się sypało :). Cena w promocji jest ok.