Dove, Powder Soft, Antyperspirant w sztyfcie

Dove, Powder Soft, Antyperspirant w sztyfcie

Antyperspirant Dove Powder Soft zapewnia skuteczną, 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem oraz pielęgnuje skórę, dzięki formule zawierającej aż 1/4 kremu nawilżającego. Pozostawia skórę gładką, jak nigdy dotąd i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu jej nawilżenia. Przyjemność stosowania gwarantuje niezwykle ciepła i pudrowa kompozycja zapachowa, w której dominują zmysłowe akordy kwiatowe - frezji i peonii.

Ulubiony zapach

Próbowałam już różnych antyperspirantów i chociaż nie mam wielkich problemów z poceniem to jednak chcę, żeby produkt, który użyję chronił mnie cały dzień. Temu wiem, że mogę zaufać, podobnie jak zwykłej granatowej wersji. Jednak ta ma taką przewagę, że ślicznie pachnie, chociaż wiem, że nie wszyscy będą super zadowoleni z tego faktu, bo pewnie niektórzy tego zapachu nie polubią - jest lekko pudrowy, jak puderek dla dzieci. Mnie się ogromnie podoba. Czuć go podczas aplikacji, ale potem już nie czuję nic w ciągu dnia (no chyba że sobie niuchnę mocno pachę :D). Ale sam antyperspirant bardzo dobrze chroni (chociaż jak wspomniałam nie wymagam wiele od tego typu produktu) i nie oblepia moich pach. Wydajność też oceniam bardzo dobrze, przy codziennym używaniu opakowanie starcza mi na kilka miesięcy (3 albo 4, dokładnie nie obliczałam, ale coś koło tego). Cała ta seria Dove jest fajna, ale jednak ten ma najmilszy mojemu nosowi zapach, więc kupuję go najczęściej z nich wszystkich. Jednym i chyba jedynym w moim odczuciu minusem jest to, że zostawia plamy na czarnych ubraniach (i nie do końca daje się to sprać), ale poza tym spisuje się bardzo dobrze i na pewno będę dalej go kupować.

Mój ulubiony. :)

Antyperspirant w sztyfcie Powder Soft jest moim ulubionym. Zapach tego dezodorantu jest da mnie obłędny i głównie dlatego skusiłam się na jego kupno. Opakowanie jest ładne, poręczne i łatwe w użyciu. Wystarczy przekręcić i sztyft wysuwa się ku górze. Dezodorant jest bardzo wydajny, starcza na długo i nie trzeba używać go w dużej ilości by zapobiec brzydkim zapachom. Jest delikatny, nie wywołuje u mnie podrażnień i można stosować go nawet o razu po depilacji.

Podraznienie?

Pierwszy raz w zyciu mialam podrazniona piekaca I bardzo bolesna skore pod pachami. Jeszcze marka dove? Nie wiem o Co chodzi. Uzylam zaledwie dwa razy I dwa razy szybko zmylam. Zapach piekny, delikatny. Dzialania, skutecznosci nie bylo no dane poznac.

Dla mnie za słaby + podrażnia skórę

Niestety nie polubiliśmy się, spowodował bolesne podrażnienia i nie chronił wystarczająco przed potem.
Zużyłam całe opakowanie i mniej więcej w połowie produkt zaczął się kruszyć i wypadać z opakowania.

Solidna ochrona, piękny zapach i ... podrażnienie

Jest to mój pierwszy dezodorant DOVE. Kupiłam go ze względu na piękny pudrowy zapach. Kojarzył mi się on z przyjemnym zapachem pudru- zasypki dla niemowląt. Muszę przyznać, że podstawowe działanie antyperspiracyjne jest super! Chroni mnie przed potem przez cały dzień. Zapach dość intensywny utrzymywał się przez kilka godzin. Niestety po kilku dniach pojawiło się nieznośne swędzemnie skóry pod pachami. Odstawiłam na kilka dni dla upewnienia się, czy to rzeczywiście on jest winowajcą. Objawy zniknęły. Gdy wróciłam ponownie do tego sztyftu, swędzenie wróciło. Nie miałam nigdy wcześniej podobnych objawów przy żadnym antyperspirancie.
Nie kupię go więcej, a szkoda, bo pięknie pachnie i jest skuteczny!

Ultra kobiecy zapach

Po wyprobowaniu wersji w sprayu zdecydowalam sie na sztyft.Uwazam za lepsza opcje po depilacji/goleniu pach.Dezodorant skutecznie chroni przed potem,ma mega przyjemny zapach pudrowy.Dobrze komponuje sie z kwiatowymi,slodkimi perfumami.

Przyjemny

Dezodorantom Dove z tej linii jestem wierna od lat, nigdy mnie nie zawiodły.
Są przyjemnie pudrowe, wydajne, chronią mnie przed potem przez 24 godziny, nie zdarzyło mi się, bym zaczęła brzydko pachnieć stosując je.

Jedno opakowanie starcza mi na około 2 miesiące.

Zapach Powder Soft jest ładny i delikatny.

działa, ale zapach odstrasza

Uwielbiam zapachy pudrowe, różane, kremowe, także z chęcią kupiłam tą wersję antyperspirantu Dove. I niestety, ale po pierwszej aplikacji przez cały dzień czułam ten zapach, aż tak był intensywny. Z czasem się do niego jako tako przyzwyczaiłam jednak dalej miło go nie wspominam.
Co do działania antyperspirantu nie mam zastrzeżeń. Naprawdę dobrze chroni przed potem i plamami na ubraniach. Dodatkowo nie zostawia śladów na bluzkach. Cenę ma dobrą, dostępność też. Wydajność również bez zarzutów. Ja jednak więcej go nie kupię, zapach skutecznie mnie do niego zniechęca.

bez zastrzeżeń

Nie bieli skóry. Szybko wysycha na skórze. Nie brudzi czarnych ubrań. Dobrze chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem Spędzam poza domem 15 godzin dziennie i czuję się dzięki niemu świeżo. Zapach całkiem ładny, delikatny, nie czuć go po aplikacji. Nie podrażnia skóry po goleniu. Super nawilża!
Teraz się sprawdza świetnie ale nie wiem jak gdy będzie dużo cieplej. Kupiony za jakieś 8 zł.

Słabo.

Niestety, ten produkt nie do końca spełnił moje oczekiwania. Nie mam problemu z potliwością, a mimo to nie chronił tak jak bym oczekiwała.
Po 2-3h od zastosowania czułam już dyskomfort i brak działania antyperspirantu.
Nie nadaje się na długi, stresujący dzień w pracy.

Ma jednak kilka plusów, za które daję dwie gwiazdki.
Całkiem niezłe działanie dezodorujące - mimo, że nie blokuje pocenia jak należy to przynajmniej chroni przed przykrym zapachem.
Sam zapach produktu jest ok - delikatny, pudrowo-mydlany, świeży.
Jest również łagodny dla skóry, ma przyjemną kremową konsystencję.
Bardzo ważny plus - nie brudzi ubrań.
Wydajność ok.
Jak to zwykle u Dove - ładne, estetyczne opakowanie.

Raczej nie polecam i nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka