Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Pomme Délice, Gel de Douche (Żel do kąpieli i pod prysznic `Jabłko w karmelu`)

Przyjemny zapach pobudzi zmysły i otuli skórę pod prysznicem i w kąpieli. Aromat jabłka w karmelu na długo pozostanie w łazience. Formuła wzbogacona została o wodę z Hamamelisa, który delikatnie oczyszcza skórę.

Na święta perfekcyjny!

Dostałam go tuż przed zeszłorocznym świątecznym szaleństwem i wspomniam bardzo miło. Ubóstwiam zapachy z cyklu "święta" i ten sprawdza się idealnie na zimową porę. Słodziutki, pachnący ❤

Niezły, ale zapach z czasem robi się mocno chemiczny

Ten żel kupiłam jako ostatni z linii świątecznej. Najbardziej przypadł mi do gustu ten z cynamonem i po tym kosmetyku nadal mam takie samo zdanie.

Typowe dla serii LPN czyli duże z sporym otworem. Niestety daje to efekt możliwości wylewania się zbyt dużej ilości żelu na raz.

Konsystencja:
Typowo żelowa. Nie jest to galaretka wszędzie uciekająca. Łatwo się wylewa go z opakowania i nie ścieka z ciała.

Działanie:
Żel myje i dobrze się pieni. Niestety zapach z czasem staje się co raz bardziej chemiczny nie przypomina co raz bardziej jabłka w karmelu. Jest on zbyt mocno kwaśny, a za mało słodki, przez co na pewno nie daje uczucia przyjemnego otulenia skóry o czym mówi producent (sic!). Czy wysusza skórę? Jak dla mnie jest to na klasycznym poziomie, czyli bez efektu łuszczenia się. Znam żele z takim efektem - soraya "delikatność" czy żel Avon Senses - tu tego nie ma. Jest poczucie, że trzeba użyć balsamu, ale jest to na poziomie w normie. Ja zazwyczaj do mycia ciała nie używam gąbki i u mnie ten żel się dobrze pieni - gdy użyje się gąbki podejrzewam, że będzie jeszcze lepiej z pianą.

Cena / wydajność / dostępność:
Cena - jak dla mnie za wysoka w stosunku do jakości tego żelu.
Wydajność - w normie dla tej pojemności czyli 1,5 miesiąca
dostępność - salony YR, sklep on line czyli norma.

Ponowny zakup?
Nie. Jest to edycja limitowana to raz. Dwa, jakość tego żelu nie powala.

Świąteczne limitowanki YR kupuję bardzo często. Na pewno kupię tą na święta 2016. Tego tymczasem żelu nie polecam, bo jest słaby jakościowo. Najbardziej w limitowance świątecznej nie zawiodła mnie wersja z cynamonem, która była najlepsza. I ta wersja z migdałem i ta którą oceniam mnie kompletnie nie zachwyciły.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca