Joanna, Sensual, Plastry do depilacji twarzy z olejkiem arganowym

Joanna, Sensual, Plastry do depilacji twarzy z olejkiem arganowym

Plastry z woskiem Sensual marki Joanna zostały specjalnie przystosowane do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu plastry skutecznie usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami. Specjalna formuła wosku została wzbogacona w olej arganowy, który ma właściwości nawilżające, kojące i odżywcze. Po zabiegu skóra pozostaje gładka i aksamitna nawet przez kilka tygodni. Dołączona oliwka nie tylko zmywa pozostałości wosku, ale także działa na skórę kojąco i łagodząco.

<50ml

Skuteczne

Plastry do depilacji twarzy Joanna z Olejkiem Arganowym są niezwykle skuteczne . Dodatkowo nie podrazniaja skóry , nie zostawiają żadnych zaczetwien oraz pozostawiają skórę gładką i aksamitna na długo czas. Ja stosuje ich do depilacji wąska. Jestem bardzo zadowolona . Próbowałam różnych kremów do depilacji różnych marek kosmetycznych , ale jednak te plastry okazały się być niezwykle skuteczne i wygrały z kremami i plastrami tamtych marek.

Słabe

Główną wadą tych plastrów jest to, że nie wyrywają wszystkich włosków. Jest to bardzo irytujące. Dobrą sprawą jest oliwka w opakowaniu. Daje możliwość usunięcia pozostałości wosku. Cena jest niska i chyb adekwatna do jakości. Nie polecam

Nie polecam

Kupiłam te plastry, ponieważ nie mogę od dłuższego czasu nigdzie kupić tych z serii z woskiem ,które były zdecydowanie moim ulubieńcem. Pomyślałam, że skoro tamte tak super się sprawdziły to może te też mnie nie zawiodą i ..?? Totalnie się rozczarowałam. Plastry po rozgrzaniu i przyklejeniu w miejscu depilacji nie chwytają dobrze włosków przez co żeby dobrze wydepilować dane miejsce trzeba kilka razy je przyklejać, przez co skóra robi się baaardzo czerwona, mega podrażniona i potrzeba długiego czasu żeby doszła do pierwotnego stanu. Jedynym plusem jak dla mnie jest 10 ml tubka z oliwką łagodzącą która po każdej takiej męczarni daje mega ukojenie!

Używa produktu od: próbka

stanowczo odradzam

te plastry to totalne nieporozumienie !

Wyrywają 5-20 % wloskow za jednym zamachem !!!

Stanowczo odradzam bo wiecej sie człowiek odenerwuje niż to warte!

U mnie się sprawdzają.

Przeczytałam wszystkie recenzje na temat innych wersji tych plastrów (sama używałam wcześniej klasycznej) i jestem nimi trochę zaskoczona. W większości oceniane są źle i wiem, że to bardzo indywidualna kwestia, która w dużej mierze zależy od rodzaju owłosienia, ale jestem na tyle zadowolona z tego produktu, że dość mocno się zdziwiłam.
Mam bardzo niewielkie, miękkie i delikatne włoski, ponieważ jestem naturalną blondynką, więc bardziej niż określenie &quot;wąsik&quot; pasuje do mnie &quot;irytujący meszek&quot;. Jest on w sumie praktycznie niewidoczny, mnie jednak denerwuje, dlatego zabrałam się za jego domowe pozbywanie się.
W używaniu plastrów Joanny nie ma żadnej filozofii - nagrzany palcami plaster przykłada się do danego miejsca, wygładza, a później zrywa. No i tak robię i zbędne owłosienie znika za jednym zamachem. Czasem niedokładnie wygładzę plaster przy kącikach ust, ale bez problemu poprawiam efekt tym samym plastrem, a więc produkt uznaję za wydajny.
Rzeczywiście po aplikacji skóra jest mocno podrażniona i piecze, ale ja tutaj nie dopatruję się w ogóle winy w produkcie, tylko w mojej skórze, która po każdym rodzaju wosku dokładnie tak samo reaguje. Robię więc depilację na noc i rano wszystko wraca do normy.
Efekt gładkiej skóry utrzymuje się bardzo długo, ponieważ stosuję plastry raz w miesiącu i w zupełności mi to wystarcza, ale tutaj również wydaje mi się, że zależy to od rodzaju owłosienia.
Dużym plusem jest dołączona do opakowania łagodząca oliwka, która ma bardzo przyjemny zapach i spełnia swoją funkcję.
Cena również przyjemna.
Podsumowując, na pewno polecam produkt wszystkim jasnowłosym, które nie mają problemu z nadmiernym, ciemnym i szybko odrastającym owłosieniem.

I dodatkowe info - oceniona teraz przeze mnie wersja z olejkiem arganowym jest &quot;mocniejsza&quot; od klasycznej, mam wrażenie, że jakoś sprawniej depiluje.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa