Celine Dion, All for Love EDT

Celine Dion, All for Love EDT

ll For Love marki Celine Dion to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy All For Love zostały wydane w 2014 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: frezja, mandarynka i nuty zielone;
nuta serca: róża, jaśmin, kwiat pomarańczy i cedr;
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo i wetyweria.

50 - 100ml
Nuty
owocowe

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

ładny zapach

Miałam dezodorant tego zapachu w szklanej butelce. Bardzo ładny, kobiecy aromat. Kwiatowe nuty i drzewna baza. Do tego bardzo długo utrzymywał się na skórze. Słodki, ale nie za słodki. Dużo ładniejszy od Signature.

Delikatne i niezobowiązujące...

Zapach idealny na dzień, zwłaszcza na okres wiosny i lata :)
Psiknęłam je sobie na nadgarstek i przepadłam - uwielbiam zapachy tego typu.
Owocowo-kwiatowe nuty robią swoje. "All for love" są delikatne i orzeźwiające ale też i bardzo kobiece (no może dziewczęce).
Co do trwałości - to z tym niestety muszę się zgodzić z innymi - zapach choć ładny to bardzo ulotny :(
Na plus również estetyczna buteleczka i bardzo przystępna cena.

Jeżeli szukacie wody toaletowej na dzień do pracy czy na uczelnię to polecam :)

OK

Zapach ładny, romantyczny, zdecydowanie na lato, plażę,czuć ciepłe drzewo sandałowe, piżmo.Co do trwałosci-hmm, no cóż-trzeba je nosić ze sobą, i to może byc ich jedyny minus, choć ja lubie zapachy ciężkie, mocne.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Ojej, przecież to In The Mood For Love!

Trochę tego nie rozumiem. Perfumy ładne, flakon jest ładny, cena dobra, ale dlaczego to jest kopia, mocna tak bardzo, że zamkniętymi oczami nie poznam?
In The Mood For Love Gianfranco Ferre używałam już kilka dobrych lat temu, a tu niespodzianka, otwieram swoje dziewicze All for Love i się zastanawiam skąd ja to znam, a nawet się nie zastanawiam, bo od razu wiem. Teraz wychodzi na to, że jeśli zapach mi się spodoba po raz kolejny, to idąc to sklepu wybiorę ten, który jest tańszy. Serio, aż tak bardzo.

Perfumy są ładne, wakacyjne, romantyczne, cytrusowe, dosyć lekkie, ale nie orzeźwiające, bardziej w stronę tych duszących.
Czuję frezję, mandarynkę, bardzo, ale to bardzo dużo zielonej herbaty. Oczywiście, poza tym składników kompozycji jest wiele, są kwiaty, są ostre akordy, nawet i słodkie, ale nie potrafię ich jakoś odseparować.
Perfumy mają ogon i jest on kąsliwy, taki kwasek z cytrynki, doprawiony różą.
Teoretycznie idealnie nadają się na lato, na plażę, deptak i inne tego typu relaksujące atrakcje, ale moim zdaniem jako zapach miejski na co dzień też doskonale nam posłużą. Wbrew nazwie nie jest to zapach pościelowy.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu