Isana, Keep Cool, Żel pod prysznic o owocowym zapachu

Isana, Keep Cool, Żel pod prysznic o owocowym zapachu

Isana, Żel pod prysznic Keep Cool zapewnia optymalną skuteczność i pielęgnację skóry delikatnej. Żel szczególnie delikatnie oczyszcza skórę i jednocześnie ją rozpieszcza. Łagodny kompleks pielęgnacyjny pomaga utrzymać równowagę gospodarki wodnej skóry i chronić skórę przed wysychaniem. Żel pod prysznic o owocowym zapachu powoduje, że kąpiel pod prysznicem staje się odświeżającym doznaniem i pozostawia poczucie zadbania.

Przyjemny

Kupiony w Rossmannie w cenie 2,99
Pojemność 300 ml czyli nie za dużo nie za mało.W sam raz żeby się nie znudził.
Srednio się pieni,ale bardzo przyjemnie pachnie.
Urocze opakowanie z pandą sprawia,że od razu chce się go używać.
Nie zauważyłam nawilżenia skóry,ale też nie wysuszał.Kilka razy w sytuacji awaryjnej zdazało mi się umyć nim włosy i efekt było bardzo zadowalający. Nie przetłuszczał, nie plątał.
Za tą cenę jestem jak najbardziej na tak !

SŁABY

Słaby jak na Isanę, być może dlatego że dla dzieci lub młodszych użytkowników? Zawiódł mnie, wyczuwałam w nim gruszkę, chemiczną ale gruszkę. Miał dziwną konsystencję, potrzebowałam go dużo a i tak miałam wrażenie, że słabo się pieni. Cena standardowa 2.99-3,50 zależy od promocji. Dostępność tylko Rossmanny. Nie wrócę.

zdecydowanie moj ulubieniec z Isany

Bardzo go polubiłam za skuteczność działania i naprawdę dużą przyjemność stosowania, i na pewno będę do niego wracać.
Oczywiście skusiła mnie najpierw urokliwa pandowata butelka (kto mógłby nie lubić pand? musiałam jedną przygarnąć), a zaraz potem - apetyczny zapach.

W moim odczuciu pieni się lepiej niż inne żele Isany. Na skórze jest dość żelowo - kremowy, dobrze się rozprowadza, nie spływa ze skóry.
Nie powoduje podrażnień ani nie wysusza skóry (choć ja i tak zawsze po kąpieli stosuję balsam, nie wiem jak byłoby bez tego).
Zapach: owocowo-landrynkowy, ale z rześką nutą, na pewno nie przesłodzony. Idealny dla osób lubiących orzeźwiające zapachy, ale z owocową nutą. Bardzo, bardzo przyjemny! Szkoda tylko, że nie utrzymuje się dłużej. Ale też dzięki temu nie znudzimy się nim szybko.
Opakowanie ok, zatrzask się nie psuje ani nie odrywa nawet po upadku.
Żel znalazł też uznanie pozostałych domowników, także niepełnoletnich.

Cena super, wydajność - w porządku. Nie mam żadnych zastrzeżeń, nic a nic! Polecam kupować, warto się zaznajomić z tym uroczym kosmetykiem zanim go wycofają. Mam nadzieję, że będzie jednak w stałej ofercie.

Obowiązek podczas prysznicu!

Niesamowicie lubię zapach tego płynu! Jest bardzo przyjemny, a żel bardzo ładnie się pieni. Na skórze juz nie czuć go tak bardzo, ale to nie jest dla mnie większa wada. Cena jest bardzo atrakcyjna, a opakowanie niezwykle urocze.
Dodatkowym plusem jest to, że w żaden sposób nie wpływa negatywnie na moja bardzo delikatną i wrażliwą skórę, Polecam każdemu.

Jest świetny!

Skusiło mnie opakowanie i cena produktu. Pachnie słodko. Używając go jako żelu do kąpieli, tworzy bardzo dużą i pachnącą pianę. Jest w miarę wydajny. Szkoda tylko, że zapach na skórze utrzymuje się bardzo krótko. Ogólnie lubię żele z Isany i za każdym razem wybieram coś innego, ale do tego chętnie powracam. :)

jest świetny

Jest absolutnie fantastyczny. Znaczy się zapach, ponieważ to jest moim głównym kryterium w przypadku żeli pod prysznic.
Pachnie cukierkami owocowymi. Mocno i wyraźnie. Bardzo lubiłam używać go po całym dniu, bo bardzo poprawiał mi się nastój.
Jest to jeden z lepszych żeli Isana jakie miałam przyjemność używać.
Myślę, że kupiłabym ponownie, choć jest tak bogata oferta, że nie wiem, czy bym się nie skusiła na inny. A właściwie, no cóż skusiłam się już.
Konsystencja jest płynna, "kremowa", taka typowa dla żeli pod prysznic. Kolor mocny i intensywny. Działanie zwyczajne i normalne. Dobrze się pieni, nie wysusza i nie podrażnia. Bardzo przyjemny kosmetyk.

Ten żel to kolejny udany produkt marki Isana.
Zalety:
+ wydajność
+ niska cena
+ urocze opakowanie :)
+ nie wysusza skóry
+ dobrze oczyszcza
+ przyjemny zapach.
Według mnie fajny produkt :)

fajny

Żel ma urocze opakowanie z pandą. Ma średnio gęstą konsystencję, ale dobrze się pieni i myje. Spodziewałam się bardziej owocowego zapachu, ale i tak jest ładny. Bardziej jak herbata owocowa niż same owoce. Do tego żel jest wydajny i tani.

świetny zapach

Jak wszystkie limitowane zapachy żeli z Isany również ten jest genialny.
Świetnie pachnie, dobrze się pieni, myje, nie podrażnia i nie wysusza skóry.
Jak dla mnie hit

Przyjemny żel

Ten żel poleciła mi moja siostrzenica, a ja nie zawiodłam się na nim. Zszokowała mnie jego cena (kosztował na przecenie 2,39). Zapach ma bardzo ładny, a jeżeli chodzi o konsystencje to jest zwykłym średniakiem, jak wszystkie żele z Isany.

Przyjemniaczek

Co tu dużo mówić, kolejny HIT od Isany!

Zalety:
- cena
- pojemność
- opakowanie
- solidne zamknięcie
- dostępność
- konsystencja dość gęstego żelu
- prześliczny, orzeźwiający i relaksujący zapach utrzymujący się dłuższy czas
- nie podrażnia i nie wysusza skóry
- bardzo dobrze się pieni
- nie ucieka z ciała i z gąbki
- wydajny
- idealny też dla dziecka - mój syn za nim przepada!

Wady:
- wersja limitowana

Zwykły płyn o fajnym zapachu

Zwykły płyn bez szaleństwa :) ale w sumie fajny. Zapach malinowej mamby jest bardzo przyjemny, ale może się szybko znudzić. Konsystencja galaretkowata, bez problemów w używaniu, aplikacja płynu w porządku. Nie wysusza skóry, ale też szczególnie nie nawilża. Jako przerywnik jak najbardziej na plus. Używałam go też od czasu do czasu jako mydła do rąk :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie