Pulanna, seria winogronowa, Maseczka peel-off

Pulanna, seria winogronowa, Maseczka peel-off

Zawiera ekstrakty z winogron, żeńszenia oraz centella asiatica. Oczyszcza pory skóry z nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń. Odżywia i nawilża dostarczając niezbędnych witamin i mikoroelementów. Nie powoduje podrażnień ani nie wysusza skóry.

Ekstrakt z winogron usuwa zrogowaciałe komórki skóry oraz przyspiesza odbudowę nowych komórek. Zwalcza wolne rodniki jednocześnie opóźniając proces starzenia.

Ekstrakt z żeńszenia stymuluje metabolizm, poprawia mikrocyrkulację oraz aktywność komórek skóry. Opóźnia proces starzenia skóry.

Ekstrakt z centella asiatica działa łagodząco-kojąco. Używany do skóry skłonnej do podrażnień, ze skłonnością do egzemy.

zero efektów

Skóra przed i po zdjęciu maseczki wyglądała tak samo. Ciężko zasycha i raczej trzeba ją ścierać, bo o zdjęciu nie było mowy, niestety, mimo, że nałożyłam raczej grubą warstwę. :( Zdecydowanie nietrafiony produkt, choć trzeba przyznać, że skład ma fajny

Ilość zużytych opakowań: jestem chyba po 1/4

nie ma szału

Za pierwszym razem pomyślałam, że to niewypał. Maseczka za nic nie chciała się zedrzeć, rolowała się tylko po skórze, musiałam nieźle się nadrapać. Skończyło się na śladach po drapaniu i podrażnionej skórze. Za drugim razem wpadłam na to, żeby nałożyć WYBITNIE grubą warstwę, więc maska zdarła się prawie cała. Niestety tylko prawie. I tak już jest teraz cały czas.
Nie umiem stwierdzić, jak bardzo oczyszcza, ale w stosowaniu jest dość uciążliwa.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Fajna maseczka

Również jestem w trakcie wypróbowywania przeróżnych maseczek peel-off, i ta póki co jest dla mnie najlepsza. A głównie dzięki temu, że nie ma jakiegoś ekstremalnego działania, tylko jest łagodna. Przyjemnie pachnie, dobrze się ją ściąga tylko trzeba uważać, żeby nie nałożyć za dużo. Wydajna, wygodne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nic specjalnego

Dopier niedawno odkryłam takie cudo, jak maseczka typu peel-off...
Sama formuła bardzo mi się spodobała, zatem postanowiłam poszukać naprawdę dobrych maseczek.
I ta oto maseczka była/jest najlepszą typu peel-off wg Wizażanek.
Ja się jednak nią nie mogę zachwycić. Ot, taka zwyczajna. Zapach bardzo delikatny, bardzo dobrze się zdziera, kiedy zaschnie. Jednak jeśli chodzi o najważniejsze- wpływ na cerę, to ja nie zauważyłam nic. Z moją twarzą nie robi nic. Nie widzę żadnej różnicy: przed i po wyglądam tak samo. Nie oczyszcza, nie ściąga porów.
No ale za bajer ściągania i zapach niech już będą te 3 gwiazdki. ;)

świetna

Cudowna i ulubiona maseczka peel-off! Wiekszosc takich maseczek jest do cer problemowych i ma mocne skladniki czyszczace, dezynfekujace itp., czyli podrazniajace. Ta maseczka rozjasnia i oczyszcza cere skutecznie, ale lagodnie, latwo sie zdejmuje poniewaz nawet po zaschnieciu jest dosc elastyczna (najlepiej nalozyc grubsza warstwe i zejdzie w jednym kawalku). Daje wyrazny efekt nawilzenia i wygladzenia cery, swietnie przygotowuje pod krem. Pachnie bardzo ladnie prawdziwymi winogronami. Koncze juz ktoras tubke (tuba jest spora i niedroga) i na pewno bede kupowac nastepne.

Po jakims czasie odejmuje gwiazdke. Nie wiem czemu, nowe opakowania tej maseczki zawieraja chyba troche inny produkt - zastyga znacznie wolniej i slabiej oczyszcza, jest jakby bardziej rozwodniona. Szkoda!

najlepszy peel-off

Jak w podsumowaniu - dla mojej mieszanej cery jest to najlepsza maseczka peel-off jaką dotychczas miałam. Dosyć gęsta, dobrze trzyma się skóry i daje się nałożyć odpowiednio grubo. Po zaschnięciu schodzi wtedy dużymi płatami, nie rwie się, a efekt peelingu jest naprawdę zauważalny - skóra jest aksamitnie gładziutka, miękka, rozjaśniona i wypoczęta, pory ściągnięte. (Ale uwaga - nie wiem jak służyłaby osobom o cerze delikatnej i cienkiej, bo raczej mocno przywiera).
Nie wysusza - cera jest matowa, ale elastyczna i świeża. Cudownie pachnie winogronami, co ułatwia odprężenie skóry.

ilość zużytych opakowań: 1