Bioelixire, Serum Makadamia Oil + Collagen

Bioelixire, Serum Makadamia Oil + Collagen

Silna odżywka do intensywnej regeneracji, nawilżenia i sklejania włókien włosa bez spłukiwania. Serum pobudza cebulki włosów i chroni je przed wypadaniem. Ułatwia stylizacje i rozczesywanie, chroni kolor włosów, zawiera naturalny filtr UV. Działa nawilżająco i daje długotrwały efekt.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Caprylic/Capric Triglyceride, Perfum (Fragrance), Hydrolyzed collagen, Makadamia Ternifolia Seed Oil, C.I. 26100 (D&C Red n17), C.I. 47000 (D&C Yellow n11), C.I. 61565 (D&C GREEN 6)

Dobry olejek

Mam bardzo puszące się końcówki, wygląda to strasznie, kupiłam ten olejek do spróbowania.
Włosy po użyciu wyglądają na zdrowsze, aż tak się nie puszą, wyglądają na zdrowsze. Nie obciąża ich co jest ważne i nie przetłuszcza,
Jestem bardzo zadowolona , ponieważ olejek dodatkowo jest bardzo wydajny.

Co prawda nie poradził sobie do końca z puszącymi końcówkami , ale widać znaczną różnicę.

Mój faworyt!

Będzie krótko i na temat. Uwielbiam zapach tego olejku. Cena też super. Kupiłam w Biedrze za jakies 5zł. Wydajny bo wystarczy niewielka ilosc. Fajnie sprawdza się na końcówkach włosów, do ich zabezpieczania. Włosy fajnie błyszczą po jego użyciu.

Godny uwagi

polecam ten olejek .niska cena . jakosc pierwsza klasa . odżywione włosy . zdrowszy wyglad .produkt godny uwagi jak i polecenia. zdecydowanie zdecyduje sie na nastepne opakowania

Obłędny zapach

Z braku czasu często używałam jako odżywki i sprawdził się. Nieziemski zapach, który długo utrzymywał się na skórze. Olejek dodatkowo ułatwiał rozczesywanie. Nie pomógł na rozdwajające się końcówki, ale za cenę (ok. 3,5-4zł w promocji) nie ma co oczekiwać cudów. Najważniejsze, że nawilżył włosy i z braku czasu udanie zastąpił odżywkę.

Lubimy się

Serum ochronne na końcówki włosów to jedno z moich must have. Mam swoich ulubieńców, jednak lubię też testować nowe produkty, więc chętnie sięgnęłam po ten kosmetyk. Moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze w swojej roli i wspomaga walkę o piękne włosy.

OPAKOWANIE

Kartonik jest schludny, ma żywą kolorystykę – pomarańcz, biel i róż dają ciekawy efekt wizualny. Na kartoniku znajdujemy wszelkie potrzebne informacje na temat produktu. Sam olejek znajduje się w małej buteleczce na zakrętkę wykonanej z przezroczystego plastiku. Zdecydowanie wolę pompki, bo są dużo praktyczniejsze i mniej kłopotliwe w używaniu. Tutaj musimy pilnować, aby nie przedobrzyć i nie wylać na dłoń zbyt dużo produktu. Zakrętka jest matowa, łatwo ją odkręcać nawet mokrymi rękami. Podczas używania tego kosmetyku widzimy ile produktu jeszcze zostało.

OLEJEK

Olejek barwy pomarańczowo-brązowej. Posiada przyjemny zapach - słodki, bardzo intensywny, mi przypomina on owoce. Zapach ten utrzymuje się na włosach długo po nałożeniu. Konsystencja jest dosyć gęsta, ale olejek nałożony w odpowiedniej ilości nie obciąża włosów. Radze uważać na nakładaną ilość – łatwo można przedobrzyć i obciążyć włosy, bo olejek jest dość bogaty. Wtedy uzyskamy efekt odwrotny do zmaierzonego, włosy staną się jakby tłuste i zbite w strąki. Jeśli stosujemy olejek z głową, to on je dyscyplinuje, zapobiega puszeniu, wygładza i nadaje blasku i miękkości. Stosuję go do zabezpieczania końcówek oraz na długość, często przed suszeniem i czesaniem. Ułatwia on rozczesywanie włosów, chroni przed temperaturą w dni kiedy muszę użyć suszarki. Na moich włosach sprawdza się bardzo dobrze, chroni przed zniszczeniami. Pojemność 20 ml wystarczyła mi na prawie miesiąc stosowania. Jak dla mnie to dobry produkt w niskiej cenie.

PLUSY
+ przyjemny zapach
+ wygładza
+ dyscyplinuje
+ nabłyszcza
+ chroni przed temperaturą
+ świetny do końcówek
+ wydajny
+ tani

MINUSY
- łatwo przedobrzyć i uzyskać efekt oklapniętych, zbitych włosów

Tak dobry jak jego brat argan

Testowałam ten olej z ciekawości, czy jest równie dobry jak jego brat argan. Nie myliłam się. Jedyna różnica to ta, że pachnie jeszcze ładniej! Wydajny, odżywczy, wygładzający, po zabiegach ratuje włosy, rozświetla, nie przetłuszcza. Sprawia, że włosy wyglądają zdrowiej i się bardziej podatnie układają.

Cudo! <3

Serum znalazłam w Biedronce i długo się nie zastanawiałam nad zakupem,a szczególnie,że cena wynosiła niecałe 5 zł.
No i zakochałam się w tym kosmetyku od pierwszego użycia.
Serum jest zamknięte w małym,poręcznym opakowaniu o pojemności 20 ml.
Zawiera kolagen i olejek z orzechów makadamia.
Zapach tego kosmetyku jest lekko słodki i nieco orientalny.
Mi bardzo przypadł do gustu :)
Konsystencja jest olejkowa i niewielka ilość wystarczy,aby pokryć całe włosy i dzięki temu serum jest również bardzo wydajne.
Takie opakowanie spokojnie wystarcza mi na jakieś 2-3 miesiące.
Kosmetyk pomimo niskiej ceny ma świetne działanie.
Moje włosy są bardzo suche,ale ten produkt ma na nie zbawienny wpływ.
Bardzo dobrze nawilża włosy i sprawia,że stają się jedwabiście gładkie,lśniące oraz łatwo się rozczesują.Nie obciąża i nie skleja ich.
Serum nie przyśpiesza przetłuszczania co jest ogromnym plusem :)
Ja jestem wyjątkowo zadowolona,bo kosmetyk spełnił moje oczekiwania w 100 %.

Najlepsze serum do włosów

Świetny olejek w niskiej cenie. Dostępny w Biedronce za ok 5 zł, a działa cuda. Wspaniale radzi sobie z suchymi kosmykami. Dobrze wygładza- używany na sucho. Włosy się nie puszą i są zdyscyplinowne. Wgniatany w wilgotne włosy sprawia, że po wyschnięciu tworzą się piękne, błyszczące fale.
Nie przetłuszcza, nie obciąża. Po prostu ideał.
Polecam to serum każdemu, myślę że za taką cenę warto je przetestować.

Serum jest płynne, bardzo tłuste (jak to na olejek przystało) o kolorze żółtawym oraz przepięknym zapachu. Dobrze się go rozprowadza na włosy, wchłania. Ja stosuje ten preparat na końcówki i jestem zadowolona z efektów. Końcówki są nawilżone, mięciutkie w dotyku oraz wygładzone. Jedynie butelka jest nie poręczna. Trzeba bardzo powoli i ostrożnie nałożyć odpowiednią ilości na dłonie, a nie raz może za dużo się wlać. Powinien być dozownik do tego serum.

Przyjemny kosmetyk

Natknęłam się na niego w Biedronce, gdy była promocja i kosztował ok. 3 złote (przy okazji wzięłam też inne sera z tej serii - nie mogłam się im oprzeć). Po otwarciu uderzył mnie cudowny zapach - mogłabym go stosować jako perfumy :). Serum jest bardzo wydajne i często można je upolować w niskiej cenie. Opakowanie jest trochę nieporęczne, bo czasem wylewa się za dużo, ale z łatwością można nadmiar produktu wlać z powrotem do buteleczki. Serum stosuję jako zabezpieczenie końcówek oraz do ujarzmiania spuszonych włosów na całej długości. Bałam się, że je obciąży lub spowoduje przesuszenie, ale nic takiego się nie stało. Serum wygładza włosy i nadaje im blasku. Produkt jest malutki, ale bardzo wydajny. Czasem dokładam go jeszcze trochę w ciągu dnia i mimo wszystko nie powoduje przetłuszczania włosów. Polecam, bo jest to produkt godny uwagi.

Świetny :)

Zdecydowanie mój faworyt wśród biedronkowych olejków do włosów ;) Wypróbowałam już wszystkie jakie są dostępne i ten najbardziej przypadł mi do gustu.

Myję włosy co 2 dni i praktycznie zawsze wieczorem. Włosy po umyciu i wysuszeniu strasznie mi się puszą (jest ich dużo i są gęste).
Parę razy jednak musiałam je umyć przed wyjściem i na umyte mokre włosy nakładałam ten olejek, a następnie suszyłam, efekt końcowy był taki, że nie miałam afro na głowie :D
Ale najczęściej stosuję go na mokre rozczesane włosy i idę spać, efekt jest taki, że moje podatne na skręt włosy tworzą całkiem fajne naturalne fale/loki.

Inne plusy: dobrze zabezpieczają końcówki, od dłuższego czasu nie zauważyłam rozdwojonych; cena, dostępność, wydajność.

Naprawdę polecam :)

Przyjemne, choć nieporęczne

Moje włosy lubią silikony i oleje, więc ten produkt wydał mi się idealnym połączeniem tego, co potrzebuję. Po otwarciu buteleczki niemal zakochałam się w zapachu, a potem zaczęłam się zastanawiać, jak tego serum użyć. Buteleczka nie ma żadnego dozownika, więc wylewa się produkt na rękę bezpośrednio z dużego otworu butelki. Serum jest bardzo gęste, trudno kontrolować, ile się wylewa i łatwo jest przesadzić z ilością. Bardzo łatwo... Przez to za pierwszym razem zrobiłam sobie na głowie kuku, bo je po prostu zatłuściłam. Później stosowałam serum nieco ostrożniej, ale przez jego gęstą konsystencję na moich bardzo gęstych włosach nie mogłam go rozprowadzić równomiernie. Zanim zdążyłam ogarnąć używanie, buteleczka została opróżniona. Dopiero wtedy wpadłam na to, że najlepszym sposobem na to serum jest wymieszanie go z wodą/hydrolatem i używanie jako sprayu. Następnym razem tak zrobię.