Creme Exfoliante Douce [Gentle Exfoliating Cream] Delikatny peeling do twarzy

Creme Exfoliante Douce [Gentle Exfoliating Cream] Delikatny peeling do twarzy

Peeling do twarzy zawiera drobinki kwarcu (16%), które podczas masowania skóry delikatnie usuwają martwe komórki oraz oczyszczają pory, pozostawiając skórę lśniącą i wygładzoną.

bezczelność

Za tyle kasy zwyklasty piling jaki można sobie kupić za dychę wspierając polski przemysł kosmetyczny :( nie wiem co mnie oczadziło jak go kupowałam :( nie pamiętam bo to już dawno było, ciężko go było zużyć ... jest zwyczajny do bólu, drobny, ale znam drobniejsze, mechaniczny efekt ścierania jest średnio odczuwalny (żeby nie powiedzieć - nijaki - ani delikatny, ani konkretny ... ) Deklarowane czynniki aktywne (poza kwarcem) wystepują po konserwantach czyli w ilościach śladowych - co dobrze widac po efektach - sa mierne, po prostu, pod każdym względem. Do tego intensywnie niebieski kolorem nieuzasadniony całkowicie nawet śladowymi ilościami siarczanu magnezu ... zwykłe naciągactwo. Acha : i największa bezczelność : mimo iz toto ma w nazwie "gentle" łagodne bynajmniej nie jest! Drobinki są ostre, a kremowa baza piecze i szcypie w trakcie masażu. Omijać radzę !

ilość zużytych opakowań: 1 - na pewno ostatnie