Regina Kosmetyki, Balsam do ust z aloesem

Regina Kosmetyki, Balsam do ust z aloesem

Balsam do ust z aloesem marki Regina jest przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji, przynosi natychmiastową ulgę, kojąc szczególnie suche i popękane usta. Doskonale regeneruje, nawilża i łagodzi.

Skład: Petrolatum, Lanolin, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea Fruit Oil (and) CalendulaOfficinalis Flower Extract, Butyrospermum Parkii Buter, Isopropyl Myristate (and) Aloe Barbadensis Leaf Extract, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Lecithin, Tocopherol, Methylparaben

Jest ok

Balsam kupiłam w internetowej perfumerii, stacjonarnie nie jest dostępny. Opakowanie to mały słoiczek z tworzywa sztucznego, biały, zwyczajny, mało kolorowy. Balsam ma konsystencję wazeliny, jest gęsty i lepki. Zapach troszkę ziołowy, ale przyjemny, kolor miodowy. Balsam bardzo dobrze nawilża i wygładza spierzchnięte usta. Pozostawia na nich taki tłusty film powodując, że są delikatne, miękkie i do tego pozbawione suchych skórek. Praktyczniejszy jest opakowanie w sztyfcie, ale jakoś szczególnie nie przeszkadzał mi ten sposób aplikacji. Polecam.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy