Eveline, New Hyaluron, Skoncentrowany przeciwzmarszczkowy krem po oczy

Eveline, New Hyaluron, Skoncentrowany przeciwzmarszczkowy krem po oczy

Skoncentrowany przeciwzmarszczkowy krem po oczy marki Eveline zapewnia spektakularny efekt wygładzenia zmarszczek i linii mimicznych. Formuła bogata w mikronizowany kwas hialuronowy tworzy na skórze ujędrniającą mikrosiateczkę zwiększającą sprężystość i napięcie skóry. Wykazuje silne działanie redukujące nawet głębokie zmarszczki, silnie liftinguje oraz długotrwale nawilża delikatną skórę wokół oczu. Błyskawicznie po aplikacji zwalcza oznaki zmęczenia, redukuje obrzęki i cienie pod oczami oraz przywraca spojrzeniu młodzieńczy blask.

w tubce
krem
10 – 50ml

Gdzie ta hialuronowa moc?

Bardzo lubię kosmetyki, których podstawą jest kwas hialuronowy znany ze swoich super właściwości nawilżających i wiążących wodę w naskórku i takie kosmetyki zazwyczaj dobrze się u mnie sprawdzają.

Widząc ten krem a tym bardziej czytając wielce zachęcające opisy na opakowaniu wiele sobie po nim obiecywałam.
Liczyłam, że faktycznie odżywi skórę pod oczami, zniweluje efekty zmęczenia, pomoże na cienie pod oczami i porządnie nawilży skórę.

Lecz po regularnym i dość długim stosowaniu tego kosmetyku mogę stwierdzić że jest wyjątkowo słabym produktem do pielęgnacji skóry pod oczami a hialuron najzwyczajniej w świecie dawno już z tego produktu wyparował.
Zwykły żel ze świetlikiem działa na moją skórę lepiej niż ten niby skoncentrowany super krem. Jego działanie jest znikome.
Powiedziałabym nawet że jedyną jego zaletą jest to że przynajmniej skórze nie szkodzi i jej nie przesusza ale poza tym to marność nad marnościami.
Na cienie i worki pod oczami nie wpływa wcale, nie dodaje świeżości spojrzeniu, właściwości nawilżające są bardzo kiepskie.
Nie roluje się pod makijażem ale to zbyt mało żebym się tym produktem zachwyciła.

Na zmarszczki nie wpływa wcale a wygładzenie skóry ledwo zauważyłam.
W dodatku cena tego produktu jest nieporównywalnie wysoka do jego niskiej jakości i braku jakiegokolwiek działania.
Obok hialuronu to on nawet nie stał i też w mojej kosmetyczce na długo nie pozostał.

Rozczarowanie

Bardzo gęsty, wydawać by sie mogło, ze bogaty krem pod oczy. Działanie bardzo mizerne, delikatnie nawilża skórę pod oczami, ale nie robi nic poza tym. Na szczęście przy tym żadnej krzywdy nie robi, nie podrażnia. Jest też bardzo wydajny, ale w tym wypadku nie wiem, czy to zaleta.

Rozczarowanie

Krem stosuję już od kilku miesięcy i właściwie jedynym jego plusem może być wydajność, bo niestety nie chce się skończyć. Nie widać żadnych efektów, a przede wszystkim skóra pod oczami nie jest nawilżona. Nie oczekiwałam cudów, ponieważ cena również nie jest wygórowana, ale za takie pieniądze można znaleźć coś lepszego.

Taki sobie

Właściwie nie zauważyłam żadnych efektów przy używaniu tego kremu. Ani nie ujędrnił skóry pod oczami, nie zmniejszył cieni pod oczami. Trochę nawilżał, ale bez szału. Mnie nie podrażniał.

Szczypie w oczy

Niewiele można niestety powiedzieć o walorach pielęgnacyjnych tego kremu, gdyż szczypie w oczy po nałożeniu go.
Skóra pali jakby przypalana żywym ogniem, nawet mimo natychmiastowego zmycia uczucie dyskomfortu (to mało powiedziane) utrzymuje się cały czas i rano skóra pod oczami jest zaczerwieniona, spuchnięta.

Krem wywołuje jakąś reakcję alergiczną, oko łzawi, skóra piecze. Prosiłam również moją siostrę o przetestowanie go i miała dokładnie to samo. Nie radzę ryzykować!

P.S. To już kolejny krem pod oczy od Eveline, który się nie sprawdza a wywołuje reakcję alergiczną, Ja więcej nie będę ryzykować

Jestem na tak

Jak widać każda skóra jest inna. Ja uwielbiam ten krem i cieszę się, że nie czytałam recenzji przed zakupem. Po ok 2 tyg stosowania zauważyłam, że drobne zmarszczki są wyraźnie mniej widoczne, nawet te głębsze jakby się nieco wygładziły. Być może to efekt bardzo dobrego nawilżenia, nie wiem. Skóra wokół oczu jest też bardziej napięta. Ja widzę u siebie lepsze rezultaty niż po kremach za kilkadziesiąt zł. Jedyny minus (a może plus?) to taki, że jest on nieco ciężki, treściwy i u bardziej wrażliwych może obciążyć skórę. U mnie jednak tego problemu nie ma.

Nic szczególnego

Jeżeli ktoś oczekuje widocznych efektów po nałożeniu kremu to nie polecam. Generalnie po nałożeniu kremu nie czuję nic - ani żeby skóra była choć trochę bardziej napięta, ani żeby skóra była nawilżona.
Na opakowaniu zapewniają spektakularny efekt, ale niestety takowego brak. Już lepiej używać najzwyklejszego kremu Nivea, na pewno da lepsze rezultaty.

Taki tam kremik, nic specjalnego

Jest to lekki krem nawilżający, ale jeśli ktokolwiek spodziewa się wygładzenia zmarszczek, ujędrnienia czy redukcji cieni pod oczami, to mocno się rozczaruje, bo nic takiego się nie stanie.

Plusy:
+wygodne opakowanie
+delikatnie nawilża skórę
+mozna go stosować pod makijaż
+nie podrażnia oczu ani skóry
+cena

Minusy:
-oprócz delikatnego nawilżenia nie spełnia żadnych obietnic producenta, nie wygładza zmarszczek, nie ujędrnia, nie redukuje cieni
-dość wolno się wchłania

Nie polecam!

Nie wiem nawet od czego zacząć - nie wart jest złamanego grosza. Nie nawilża, nie ujędrnia.. Owszem, bezpośrednio po nałożeniu daje efekt przyjemnej skóry, ale na pewno nie jest to nawilżenie. Co najgorsze - OBRZYDLIWIE SZCZYPIE W OCZY!! Nigdy wcześniej krem pod oczy nie robił mi takiej krzywdy. I nie chodzi tu o to, że wsadzimy do oka palec z kremem. Ten specyfik migruje! I nawet nakładając go niezwykle ostrożnie po chwili daje uczucie palenia a oczy łzawią jak szalone.
Nie ma co zastanawiać się nad plusami (konsystencja, szybkie wchłanianie, zapach, wygodne opakowanie) bo tego kremu nie da się stosować :(

TRAGEDIA

Krem nie nadaję się pod oczy...zacznę od tego że nie jestem alergiczką, nie mam wrażliwych oczu, a tu tak nie miła niespodzianka ...oczy zaczęły łzawić niebanalnie po ok minucie od nałożenia, następnie piekielne pieczenie. Dopiero po zmyciu letnią wodą doszłam jakoś do siebie ale nadal mam odczucie w oczach jakbym płakała przez pół dnia. Zdecydowanie ODRADZAM!!!

Bardzo zły produkt.

Cały czas bezskutecznie szukam jakiegoś mocno nawilżajacego kremu pod oczy.

Trafiłam na Eveline. Krem byłby właściwie ideałem, bo konsystencja jest gęsta, treściwa, krem doskonale nawilża skóre pod oczami, okolice są ładnie napięte, \'wypoczęte\', wygładzone, no cudo po prostu.

Niestety krem ma jedną, kompletnie dyskwalifikującą cechę- bardzo szybko migruje do oczu (nawet, gdy nie posmaruje się zbyt blisko) i niesamowicie szczypie w oczy, a dosłownie pali żywym ogniem. Oczy łzawia jak przy krojeniu cebuli, masakra jakaś. SStrasznie podrażnia oczy.

Nie,nie,nie!

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte