Unia, Altek, Alantan Plus, Zasypka

Unia, Altek, Alantan Plus, Zasypka

Zasypka Altek chroni wrażliwą skórę dziecka, szczególnie w miejscach narażonych na podrażnienia.Osusza skórę, zapobiegając jej maceracji. łagodzi wszelkie podrażnienia, zaczerwienienia, swędzenia. Substancje zawarte w zasypce przyspieszają regenerację naskórka.

talki i pudry
pielęgnujące
w słoiku
50 - 100ml

wielofunkcyjna

Zasypkę tą kupiłam córce na wyprawkę.
Zgodnie z przeznaczeniem, tj. do pupy użyłam jej zaledwie kilka razy. Raczej się sprawdziła, ale zdecydowanie wolę kremy.

Używałam jej również na kilka innych sposobów:
*kiedy Młoda w okresie noworodkowym miała odparzenia na szyjce, pod ramionkami smarowałam jej skórkę tą zasypką. Dzięki temu skórka nie pociła się tak intensywnie i szybciej się goiła
*do butów męża latem. Zdecydowanie zmniejszyła pocenie stóp
*dla siebie jako puder. Dawała ładny mat. Mam bardzo jasną karnację, więc nie odznaczała się. Kiedy używałam jej bezpośrednio na filtr tworzyła efekt ciasta. Mimo wszystko jest świetnym zamiennikiem pudru transparentnego
*do kąpieli. Kilka łyżek zasypki wrzucałam córce do wanienki jak i sobie do wanny. Obie mamy AZS, a dzięki takiej kąpieli zmiany były zdecydowanie załagodzone, czuć było ulgę. U córki kąpiel raz w tygodniu w zasypce, raz w tygodniu w nadmanganianie potasu i pozostałe 5 dni w łagodnych środkach myjących (Sylveco, Nacomi, czasem emolienty) przynosi zdecydowaną poprawę stanu skórki.

Podsumowując Altek jest dobrym, wielofunkcyjnym produktem w bardzo przystępnej cenie. Warto mieć go na półce. Ja jak na razie mam ochotę na wypróbowanie osławionej zasypki Babydream, ale nie wykluczam, że powrócę do Alantanu.

Polecam.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe