BingoSpa, Szamponowe serum arganowe 100%

BingoSpa, Szamponowe serum arganowe 100%

Szamponowe serum BingoSpa przeznaczone jest do włosów słabych, zniszczonych i wypadających oraz nadmiernie przetłuszczających się. Zawiera marokański olejek arganowy - naturalne źródło zdrowych i mocnych włosów. Serum arganowe 100% BingoSpa intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókno włosa. Już zaraz po umyciu włosy stają się lśniące i miękkie w dotyku, również łatwo się rozczesują i nie puszą. Równocześnie włosy zabezpieczone są przed wolnymi rodnikami. Lekka konsystencja nie obciąża włosów, a wielowymiarowe działanie skutkuje natychmiastowym efektem.
Sposób użycia: rozprowadzić na mokrych włosach, delikatnie masować włosy i skórę głowy, dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynności powtórzyć.

nie dla mnie

Moje włosy są dość wymagające lubią się puszyć i szybko przetłuszczać przy źle dobranym szamponie.
Po serum arganowym moje włosy były bardzo przyklapnięte, próbowałam w różnych kombinacjach (mniejsza/większa ilość) i zawsze ten sam efekt - włosy do mycia dzień po użyciu (moja norma to 3-4 dni).
Ładny zapach i nie wysuszał mi dłoni za co duży plus, wydajność również wysoka

No nie wiem, nie wiem

Przede wszystkim po myciu tym serum swędziała mnie głowa, co już samo w sobie jest słabe. Poza tym wszystko ok, dobrze się pienił i mył dosyć delikatnie. Ładnie, delikatnie pachnie, jest gęsty i wydajny. No ale niestety-swędzenie go dyskwalifikuje.