Glam, Pędzel do rozcierania cieni SS8

Glam, Pędzel do rozcierania cieni SS8

SS8 to typowy zaokrąglony pędzel do rozcierania - wielkością i kształtem przypomina pędzel O4. Wykonany ze sztucznego włosia.

Wymiary włosia ok: 1,6cm średnica: 0,8cm

Zakochałam się po pierwszym użyciu!

Po pierwszym użyciu wiedziałam już, że to będzie mój nowy ulubieniec! Mam go od niedawna, ale jestem z niego strasznie zadowolona. Rozciera cienie idealnie, nie trzeba go mocno przyciskać przy tym do powieki wystarczy delikatnie rozcierać koniuszkiem włosia:) Na dodatek jest bardzo mięciutki co również jest na plus. Dobry dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z zabawą cieniami, ponieważ rozcieraniem nim to żaden problem, a sama przyjemność ;)
Obecnie można go kupić za 14zł co tylko jeszcze bardziej zachęca do nabycia go. Normalnie kosztuje chyba 18zł więc to też wcale nie tak drogo za taki pędzel. Zdecydowanie polecam! :)

Ależ on pięknie rozciera !!

Jeden z najnowszych w mojej kolekcji, przywędrował do mnie na gwiazdkę i od miesiąca nie ma w mojej kolekcji konkurencji!!

Włosie syntetyczne, do którego z resztą nie zawsze byłam przekonana w pędzlach do cieni, jest mięciutkie, elastyczne, gładko sunie po skórze. Na prawdę pierwsza klasa!!
Nadaje się zarówno do rozcierania granicy cieni, łączenia kolorów, jak i zaznaczania załamania powieki.
Suszę go w osłonce, a że myję go dość często przez to ile go używam, to mogę powiedzieć, że jak na razie żadnego problemu z jego pielęgnacją nie miałam :)
Pożyczyłam go koleżance i stwierdziła, że go na bank zamawia, bo jej makijaż wygląda zdecydowanie lepiej po użyciu tego pędzla ;)

Jak białego włosia z tej firmy polecić nie mogę, tak syntetyki polecam całym sercem!! Mam też SS6, jest tak samo dobry jak opisywany model.

Na pewno zamówię drugi za jakiś czas :) Kosztuje niecałe 20 zł, więc około 10 zł taniej niż Zoeva, a jest rewelacyjny!!!

Ilość zużytych opakowań: jeden,

świetny

Uważam, że ciężko dostać dobrej jakości syntetyczny pędzel do rozcierania. Ja w swojej kolekcji mam jeszcze tylko jeden - z zestawu Ecotools, ale rzadko po niego sięgam.
Ten z Glamshopu jest super. Bardzo dobrze rozciera, jest bardzo przyjemny, absolutnie nie kuje ani nic takiego. Bezproblemowo się go myje. Jeśli miałabym polecać jakiś dobry pędzel do rozcierania dla początkujących to na pewno byłby ten.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie