Collistar, Sublime Oil Shampoo (Wygładzający szampon z olejkami do wszystkich rodzajów włosów)

Wygładzający szampon włosów marki Collistar na bazie 5 esencjonalnych olejków roślinnych Ekskluzywny, ultra delikatny szampon na bazie koktajlu 5 witamin i 5 cennych olejków roślinnych (olejki z toskańskich słoneczników, Açai, arganowy, z marakui i z moringa oleifera). Formuła wzbogacona łagodzącymi i odżywczymi ekstraktami z rumianku i protein pszenicy. 5 olejków – 5 super efektów:
1. Delikatne oczyszczanie;
2. Nawilżenie;
3. Ochrona;
4. Blask i energia;
5. Włosy są miękkie i doskonale odżywione.
Nie zawiera parabenów i sles .Zawartość niklu (<0,0001).

świetny

Szampon kupiłam spontanicznie pod wpływem zachwytów nad nim ekspedientki w Douglasie.
Szukałam wtedy szamponu, który nawilży moje przesuszone końcówki i jednocześnie nie będzie miał w składzie SLS.
Bardzo chciałam wtedy kupić szampon Kanebo, na szczęście dałam się namówić na ten.

Od kiedy używam tego szamponu kondycja moich włosów wróciła do normy. Włosy się nawilżone, miękkie i błyszczące. Nawet moja fryzjerka dopytywała jakiego szamponu używam.

Szampon nie obciąża włosów, mimo że informacja o olejkach roślinnych mogłaby wzbudzać pewne obawy. Zazwyczaj myję włosy 3 razy w tygodniu i w przypadku tego szamponu nic się nie zmieniło.

Szampon pięknie też pachnie i ma bardzo ładne opakowanie. Bez problemu radzi sobie ze zmyciem olejków, lakierów i innych środków do stylizacji.

Zachęcona świetnym działaniem szamponu mam zamiar jeszcze dokupić maseczkę z tej samej serii.

Jedyną wadą jest wydajność. Według mnie szampon mógłby się bardziej pienić. Na moim bardzo długich włosach muszę nakładać jego sporą ilość aby porządnie umyć włosy.