Lash XL Maximum Length Mascara (Tusz wydłużający)

Lash XL Maximum Length Mascara (Tusz wydłużający)

Producent deklaruje, że tusz wydłuża rzęsy nawet o 50%. Nie skleja, idealnie rozdziela najdrobniejsze nawet rzęsy. Nową formułę oparto na rozciągliwych jedwabnych mikrowłóknach, działających jak mini "przedłużacze" rzęs. Specjalna szczoteczka delikatnie, lecz pewnie chwyta rzęsy pomiędzy swoje krzyżujące się włoski, żeby je jak najlepiej rozdzielić. Uchwyt szczoteczki pozwala na precyzję i pełną kontrolę aplikacji.

Produkt nie perfumowany, testowany okulistycznie, może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

Dostępny w czterech kolorach: czarnym, grafitowym, brązowym i granatowym,

Cena: 117 zł / 7 ml

PROTESTUJĘ!!!!

Mam kolor brązowy, oczekiwałam wydłużenia. Przeliczyłam się.

+ Ładny zapach
+ Piękny odcień brązu.
+ Nie skleja
+ W miarę trwały.

- Tępy, sm0listy
- Ledwo wydłuża
- Nieznacznie pogrubia
- Cena nieadekwatna do jakości

Ile ja się nie musiałam namachać tą toporną szczoteczką aby uzyskać jakikolwiek efekt!!! W ostateczności tusz powędrował do mojej mamy.

WSTYD, Estee Lauder, WSTYD!

Używam tego produktu od: Maj 2012.
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte.

Dobry.

Trwały, dobry, trochę się kruszy, nie rozmazuje się, ładnie wydłuża rzęsy, ale nie pogrubia. Są tusze tworzące lepszy efekt pogrubienia, czy wydłużenia(np. Bourjois, Rimmel). Jest zwykły, nawet można powiedzieć przeciętny, ale nie jest zły. ;) Starcza na pół roku co dziennego używania.

Używam tego produktu od: 1 rok, już nie używam.
Ilość zużytych opakowań: dwa 6,5ml

fajniusi

Piękna czerń super wydłużenia razem z zaladka działaja cuda z rzesami,pieknie rozniela rzesy.Ja jestem z niego barzo zadowolona.Jest bardziej naturalny niz lancom definicils.Trwaly choc nie jest wodootporny.Polecam!!!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Well 01

przyzwoity

od razu zaznaczam, że miałam tylko wersję MINI tego tuszu, więc nie wiem jak zachowuje się wersja MAXI:) tusz jest OK, wydłuża rzęsy widocznie, ale przy dwóch warstwach skeja:/ myślę,że za tą ceną można dorwać coś lepszego

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

średni

Poleciła mi go Pani w sephorze, podobno świetnie wydłuża rzęsy, no cóż, może i tak ale nie moje...za to nieźle je pogrubił i delikatnie rozdzielił. Tusz nie jest zły, ale moim zdaniem podobne efekty można uzyskać tuszami Maybellina czy astora.

Używam tego produktu od: 4 lata temu

jest super

Tusz jest naprawdę super. Rzęsy są naprawdę dłuugie, jeśli się maluje pod odpowiednim kątem to można je nawet super podkręcić. Oko po pomalowaniu tym tuszem jest "otwarte" oczy wydają się większe:)) można malować kilka warstw a i tak nie są rzęsy posklejane:)) Naprawdę polecam bo mnie bardzo zadowolił a w tuszach jestem wybredna ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

Hmm....

Dostałam go w prezencie.
I po raz kolejny jestem zdania,że jesli chce się zrobic komuś upominek w postaci kosmetyków,to najpierw powinno się podpytać obdarowywaną osobę o jej preferencje kosmetyczne.

Ale do rzeczy:
-tusz ładnie wydłuża rzęsy,ale nie jakos spektakularnie-po prostu naturalne i delikatne wydłużenie
-nie skleja rzęs,i nie robi na nich grudek(dzieki dobrze wyprofilowanej szczoteczce,która ułatwia aplikację)
-ma ładny,głęboki odcień czerni
-nie uczula
-ma ładne,eleganckie opakowanie
Minusy są w sumie 3:
Po pierwsze:w ogóle nie pogrubia rzęs.
Nic a nic.Ja rozumiem,że to tusz wydłużający,ale znam wiele takich,które mimo,że wydłużające,to potrafią całkiem nieźle pogrubić.
Po drugie: po ok.7 godzinach zaczyna się brzydko osypywać na policzki
Po trzecie: cena.
Wybaczcie,ale nigdy nie zapłaciłabym tyle pieniędzy za tak marny tusz.
Polecam fankom naturalnie podkreslonych rzęs.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

lubię

To mój pierwszy tusz tej firmy i jestem miło zaskoczona. Nie zostawia grudek, nie odbija się na powiece, nie osypuje, a przede wszystkim nie skeja rzęs jak robi to większość tuszy. Efekt nie jest teatralny, w sam raz na dzień, rzęsy są delikatnie wydłużone, zagęszczone i przyciemnione. Bardzo łatwo i dokładnie się zmywa, nie podrażnia oczu.
Jeśli chodzi o wady, to niestety nie jest zbyt trwały. Swoje właściwości zachowuje przez góra 3 miesiące i potem nadaje się już tylko do wyrzucenia. A szkoda, bo to dobry tusz, ale i drogi skoro co 3 miesiące trzeba wydać kolejne 120zł. Jeszcze jednym małym minusikiem jest to, że ani trochę nie podkręca rzęs i są takie nieładnie proste.
Używam tego produktu od: ponad roku

Syzyfowe prace

To mój pierwszy tusz tej firmy.

Na początku - koszmar i rozczarowanie. Począwszy od tego że pozostawiał grudki, sklejał miejscami, gdzie indziej nie mógł pokryć, patyczek wydawał mi się za długi przez co i nieporęczny.
Skoro wydałam tyle kasy to postanowiłam że muszę pocierpieć.. w nadzieji że moze wszystko się ułoży jak to czasem bywa z nowym tuszem.
Na szczęście z każdym dniem jest lepiej w kwestii używania i efektu choć nie do końca. Do kształtu i długości szczoteczki się przyzwyczajam (ale i tak trzymam za to złote a nie za specjalnie pogumowaną końcówkę zakrętki). Tusz nie zapycha już szczoteczki jak na początku i nie skleja tak fatalnie dzięki temu można po BARDZO CIERPLIWEJ APLIKACJI uzyskać fajny efekt ale NA KRÓTKO. Mimo iż użyję zalotki/lub nie, wytuszuje ładnie rzęsy w długie i nie posklejane - to po 2 godz zero efektu. Co prawda tusz się nie osypuje i nie kruszy ale jakby WYPAROWUJE.
Pomalowane nim rzęsy dolne potrafią się rozmazać pod okiem co można usprawiedliwić wcześńiejszym użyciem kremu pod oczy.
Nie sprawia większych kłopotów przy zmywaniu.
Zdażało się że szczypały mnie oczy podczas malowania.

Jak widać z opisu - za wiele zabawy i za marny efekt jak na te pieniądze. Zobaczymy na ile mi starczy...
Na tą chwilę wiem że nie prędko kupię coś z EL ale już szukam innego tuszu.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Bardzo fajny

Kupiłam go po zakupie bazy estee lauder lash primer plus - bo tak zaleca producent obiecując najlepsze rezultaty. Tusz okazał się bardzo fajny - daje naturalny delikatny efekt - idealny na co dzień. W połączeniu z bazą pięknie wydłuża. Jest wytrzymały, nie zauważyłam, żeby się kruszył, czy rozmazywał. Minusem z pewnością jest cena, ale ja kupiłam na allegro, wiec wyszło taniej. Nie wiem czy kupie ponownie, bo lubię testować tusze i rzadko wracam to tych samych.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Fenomenalny!

Jeden z najlepszych tuszy. Efekt jest bardzo podobny do Sumptuous, ale moim zdaniem jednak ładniejszy. Tusz pięknie wydłuża rzęsy, bardzo ładnie je modeluje, można nakładać wiele warstw (zdarzyło mi się nałożyć 5!), a rzęsy i tak nie są sklejone. Najbardziej podoba mi się to, że po pomalowaniu wyglądają bardzo elegancko - są ostro zakończone, rozdzielone i takie "kocie":). Polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy na zmianę z innymi

Bardzo dobry

Tusz jest świetny - jak dla mnie. Doskonale wydłuża rzęsy i długo się trzyma, cały dzień widać ten efekt. Nie rozmazuje się i nie obsypuje, ładnie rozdziela rzęsy. Nie miałam z nim żadnych problemów,może jeden - cena :P Wśród tańszych kosmetyków też mam swoich faworytów;) Ale wiem, że do niego jeszcze wrócę :)

Używam tego produktu od: 2lat z przerwami