Bell, HYPOAllergenic, Creamy Lipstick (Hypoalergiczna kremowa pomadka do ust)

Aksamitne, długotrwałe wykończenie makijażu ust oraz intensywnie kryjący kolor. Kremowa konsystencja pomadki do ust Bell HYPOAllergenic zapewnia równomierną i gładką aplikację. Dzięki zawartości emolientów pomadka wygładza, nawilża i nabłyszcza usta bez ich sklejania. Dostępna w 24 kolorach.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące
hipoalergiczna

Skuszona dobrymi opiniami kupiłam pomadkę w odcieniu 01. W sklepie wydawała mi się brzoskwiniowym nudziakiem, a jest... ruda! Co to światło sklepowe robi ze wzrokiem...
Opakowanie solidne, eleganckie, nie widać przez nie koloru produktu.
Konsystencja kremowa, bardzo gęsta i ciężka. Źle nakłada się na usta, dla mnie zbyt ciężka i zbiera się w załamaniach już chwilę po nałożeniu. Nakładając jej mniej wcale nie jest lepiej. Pigmentacja dobra. Pachnie chemicznie, jak pomadki mojej mamy gdy byłam dzieckiem. Trwałości nawet nie oceniam, bo po chwili wygląda brzydko i od razu ją zmyłam.
Może trafiłam na wadliwą sztukę, może to ten kolor, ale mnie nie zachwyciła.

Rewelacja

Jak dla mnie świetna! Ogólnie boję się szminek i przesadzonego efektu oraz nie znoszę cały czas kontrolować swojego wyglądu (np. zawracać sobie głowy tym czy przypadkiem szminka mi nie zjeżdża z ust). Dlatego też nie przeszkadza mi słaba pigmentacja dla mnie jest w sam raz, trwałość też uważam za całkiem w porządku jak na kremowy produkt. Jest bardzo przyjemna, łatwo się aplikuje, ładnie i równomiernie się zjada i co najważniejsze nie wysusza ust. Opakowanie jest bardzo ładne, a bogata gama kolorystyczna sprawia że każdy wybierze coś dla siebie.

Raczej nie:(

Posiadam dwa odcienie: 12 i 04. Kolory są bardzo ładne- świeże, w odcieniach pomarańczowego (ładne dla blondynki).
Pomadki mają trwałość dosłownie jednego kwadransa, nie trzymają się linii ust, nie pokrywają skóry ust w pełni.
Myślę, że można zaryzykować z jasnymi odcieniami, ale ciemniejsze to ryzko kolorowych zębów.

Idealna na co dzień

Pomadki używam już jakieś dwa miesiące. I używam jej praktycznie ciągle. Według mnie jest idealna na co dzień. Mam kolorek 02 - brzoskwiniowy - idealny do typu urody jesiennego. Po pierwsze nakłada się tak gładko, że to sama przyjemność. Mam wrażenie lekkiego nawilżenia ist. Nie podkreśla skórek. Zjada się w sposób nienachalny - nie rzuca się to w oczy. Wytrzymałości na ustach nie ma mega długiej, ale jak dla mnie na co dzień jest idealna. łatwo się ją poprawia jeśli chcemy. Nie roluje się. U mnie jednym pociągnięciem bez problemu uzyskuję pełne krycie.

Bardzo wdzięczny produkt

Marka Bell należy do jednej z moich ulubionych marek. Uważam że posiada wiele fajnych produktów, wysokiej jakości przy niskiej cenie.
Pomadkę Bell miałam w kolorze jasno różowym (nie pamiętam niestety numeru).
Dobrze rozprowadzała się na ustach, delikatnie je nawilżała.
Nie skleja, nie czuć jej po nałożeniu na ustach.
Niestety przy bardzo wysuszonych ustach, uwydatniała pęknięcia i tworzyła "skorupki". Trwałość niestety też nie jest zadowalająca, szybko się "zjada".
Biorąc pod uwagę całokształt jestem jednak zadowolona i na pewno wypróbuję inne odcienie.

Polecam:-)

Super pomadka :) Bardzo ładny kolor i cudowna konsystencja chociaż troszkę słaba pigmentacja ale pomadka godna polecenia :) Śliczne wykończenie :) No i dobra cena.

Super pomadka!

Posiadam kolor nr 12 i 08 :) są piękne, cała gama dostępna w drogeriach jest dobrze dopasowana do codziennych wyjść, ale także na wieczorne spotkania. Pomadka jest lekka, łatwo schodzi, nie zjada się brzydko wg mnie. Nie wysusza!

Pozytywne zaskoczenie

Konsystencja szminki jest kremowa a wykończenie lekko błyszczące coś w stylu Golden Rose Vision, kolor bardzo dobrze napigmentowany, trwałość także na plus. Szminka jest bezzapachowa idealna dla osób, które nie lubią intensywnie pachnących szminek.

Może być

Pomadka jaką posiadam z tej serii to nr 11 ( intensywny, żywy róż). Kolorek jest przepiękny, a pomadka w miarę dobrze się rozprowadza, jak na swoją cenę jest nawet ok. Co do utrzymywania się jej na ustach to daję duży plus, bo będąc na weselu i jedząc róże potrawy nie ścierała się jakoś szczególnie szybko. Myślę, że mogę ją spokojnie polecić. Jedyną wadą jest srebrne opakowanie pomadki, które przechowywane wraz z innymi kosmetykami szybko się rysuje.

Przyzwoita

W pierwszej kolejności rzuca się w oczy opakowanie pomadki. Bardzo przypadło mi do gustu, eleganckie i proste. Posiadam kolor czerwony wpadający w buraczany. Pomadka jest aksamitna, łatwo się ją nakłada a pigmentacja to strzał w dziesiątkę.

Bell, HYPOAllergenic, Creamy Lipstick (Hypoalergiczna kremowa pomadka do ust)

Kremowa konsystencja, co pozwala na precyzyjne i dokładne pomalowanie ust. Nawilża usta, nie wysusza ich, powiedziałabym, że pielęgnuje. Pomadka ma dobrą trwałość, nie podrażnia. Kolor niezbyt ostry, ale ładny wyraźny. Po za tym duża gama kolorystyczna ze względu na cenę, można dokonać ich kilka.

Przepiękna czerwień

Zakupiłam tę pomadkę w momencie gdy miałam rude włosy... Wiem że czerwone pomadki są problematyczne więc nie chciałam dużo wydawać ale uzyskać oczekiwany efekt.
Nie zawiodłam się, pomadka daję piękną czerwień, jest cały czas lekko mokra, dzięki czemu usta są pięknie nawilżone :D
oczywiście wystarczy lekko dotknąć ust i od razu zostawia ślad... jednakże <3 przeszła test całowania (partner zawsze się wściekał bo cały czerwony ale czerwień na ustach została), picia i jedzenia... wręcz cieżko się pozbyć jej pigmentu z ust :)
nie rozlewa się poza usta, nie trzeba zbytnio konturówki ale z wygląda bardzo dobrze. i jak na tak niską cenę ma bardzo dobre opakowanie :)
Polecam jak najbardziej )