H&M, Beauty, Eye Shadow Palette (Paleta cieni do oczu)

H&M, Beauty, Eye Shadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Pojemność 7,2 g

Paleta cieni do oczu marki H&M zawierająca dziewięć odcieni dobranych przez wizażystów H&M. Możliwość stworzenia wielu różnych efektów od matu przez perłę aż po metaliczny błysk. Poręczny kompakt z lusterkiem. W zestawie instrukcje dla trzech szybkich lekcji pomagających znaleźć kombinacje kolorystyczne. Dla utrwalenia intensywności efektu nakładać na bazę do oczu.

są ok.

Nie jestem maniaczką cieni do oczu, mam opadające powieki, więc cieni używam bardzo rzadko, głównie do delikatnego podkreślenia linii rzęs pod okiem.
Cienie są poprawne, nie osypują się jakoś bardzo. Kolory ładne, neutralne. (mam paletę Super Natural)
Cena regularna jest wg mnie zbyt wysoka, porównałabym je do paletek MUR.
Najbardziej podoba mi się opakowanie - eleganckie, minimalistyczne. :)

Do niczego

H&M postanowiło odświeżyć swoją kolekcję kosmetyków i zamiast oferować brokaty w tandetnych opakowaniach z Hello Kitty postawiło na eleganckie, minimalistyczne opakowania. A jak z zawartością?

Paleta cieni owszem opakowanie ma ładne, eleganckie i całkiem fajne wykonane. Plus za spore lusterko i dobrej jakości plastik. Jest lepiej niż było.
Niestety zawartość opakowania rozczarowuje i to mocno. Mam wersję Aubergine Dream. Trzy maty, trzy cienie...satynowo-połyskujące i trzy z drobinami brokatu.
Maty są kredowo suche, pylą się.
Satynowo-połyskujące mają kiepską pigmentację, no czarny daje rade ale bez szału.
A wersje z drobinkami brokatu są istną tragedią. Na skórze nie mają koloru a pozostawiają jedynie warstwę drapiących drobin, które i tak po chwili odpadają.

Cienie się słabo nakładają, raczej pozostawiają na skórze brudną poświatę, są słabo napigmentowane, osypują się.

Absolutnie nie warto. Paleta wygląda ładnie ale jakoś pozostawia sporo do życzenia. No i ta cena...50zł. Serio? Lepiej kupić coś innego, właściwie cokolwiek innego będzie lepszą alternatywą.

Całkiem ok, dobra jakość jak na tę cenę

Oceniam wersję kolorystyczną w szarościach.

Kosmetyki H&M są na pewno bardzo miłe dla oka. Opakowania są ładne i dopracowane, spokojnie mogą ozdabiać swoją obecnością toaletkę. Ta paletka jest całkiem ok i pod warunkiem, że nie oczekuje się wspaniałej jakości po produkcie w tak niskiej jak na paletę cenie, mogę ją polecić.

Plusy cieni:
+dobrana kolorystyka, z jedną paletką można wykonać wiele makijaży
+nie osypują się
+pigmentacja większości cieni w porządku

Minusy:
-troszkę ciężko się blendują
-kilka cieni ma gorszą pigmentację
-brokatowe mogłyby być perłowymi :)

Trwałość jest dobra, szczególnie na bazie. Polecam dla kogoś, kto szuka nieskomplikowanej i taniej palety na dzień, na zasadzie "wszystkie kolory w jednym".