H&M, High and Mighty Mascara (Wydłużający i pogrubiający tusz do rzęs)

H&M, High and Mighty Mascara (Wydłużający i pogrubiający tusz do rzęs)

Pogrubione i wydłużone rzęsy, które nie sklejają się i tworzą ekstrawagancki efekt końcowy. Precyzyjna silikonowa szczoteczka umożliwia dokładną aplikację bez rozmazywania i zbijania włosków w kępki.

Słaby

Wydłużający i pogrubiający? Raczej koloryzujący i rozczesujący.

Tusz od samego początku jest niesamowicie suchy. A egzemplarza macanego nie miałam bo kartonik jest zaklejony plastikowa plombą. Szczoteczka jest silikonowa, niewielkich rozmiarów. Wolę większe ale używanie tej było całkiem ok.
Tak, jak pisałam tusz od samiutkiego początku jest bardzo suchy. Tak suchy, że aż trudno go nałożyć na rzęsy bo nie chce się ich trzymać. Pogrubienie? Wydłużenie? Wolne żarty. Tusz co najwyżej ładnie rozdziela rzęsy i nadaje im nieco koloru. Idealny dla fanek bardzo naturalnego wyglądu. Nie da się z nim przesadzić bo nawet nałożenie 2-3 warstw nie daje mocniejszego efektu.
Mało wydajny, po ok miesiącu nie nadaje się już do niczego.
Nie kruszy się, dobrze zmywa, jest trwały. Ale kompletnie nie dla mnie bo ja wolę mocniejszy efekt. No i cena - mocno przesadzona.

Bardzo wydłuża, nie pogrubia

Lubię tusze, które wydłużają, a tych pogrubiających nie jestem specjalnie fanką, więc mi tusz H&M bardzo się spodobał. Jeśli ktoś jednak zasugeruje się opisem szukając czegoś pogrubiającego, może się zawieść.

High and Mighty głównie właśnie wydłuża i bardzo ładnie rozdziela rzęsy. Daje naturalny efekt, bez pajęczych nóżek czy posklejanych kępek rzęs. Nie osypuje się, nie odbija na powiekach, wytrzymuje na oczach cały dzień i zmywa się dość łatwo. Nieco szybko przysycha, za to mały minus.

Na co dzień przy krótkich rzęsach

Mój problem z tuszami to zazwyczaj sklejanie przez nie moich krótkich rzęs. Ten tusz na szczęście się tak nie zachowuje. Włoski są rozdzielone, wydłużone i pogrubione przy stosunkowo małej ilości pociągnięć szczoteczką, którą wygodnie maluje mi się też dolne rzęsy bez zostawiania śladów na powiece.

Tusz, którego (prawie) nie ma

Według nazwy to ma być tusz wydłużający i pogrubiający, ale nie wiem ile warstw trzeba by nałożyć, żeby taki efekt osiągnąć.
Ja "macham" szczoteczką kilkakrotnie i ciągle makijaż wypada bardzo naturalnie i delikatnie, w sam raz do pracy. Mnie akurat taki rezultat cieszy, no ale nie jest to zgodne deklaracją producenta.

Co do szczoteczki właśnie - to jedna z tych o bardzo krótkim włosiu; obawiałam się, jakżeż ja sobie nią poradzę, bo nigdy takiej nie miałam, ale okazało się, że niepotrzebnie - nakłada mi się nią tusz bardzo wygodnie.

Tusz trzyma się dobrze, jest trwały, nie osypuje się, trochę tworzy grudki, ale na ogół udaje mi się ładnie rozczesać rzęsy.

Opakowanie jest ładne, całkiem eleganckie.

Uważam jednak, że cena jest przesadzona.