Rexona, Activ Reserve w kulce

Rexona, Activ Reserve w kulce

Rexona activ reserve jest antyperspirantem, a jak twierdzi producent, jej działanie polega na zwiększonej ochronie, kiedy tego potrzebujemy. Nie zawiera alkoholu, ale nie jest polecany na podrażnioną skórę.

nie najgorszy

Mam Oxygen. Dobrze sobie radzi w czasie upałów w mieście, nie muszę obawiać się mokrych plam ani przykrego zapachu potu. Zapach ładny, mimo że szybko się ulatnia. Poręczne opakowanie, duża nie zasychająca kulka. Kiedyś włożyłam trochę nie dokręcony do torebki i odrobinę mi się go wylało:D Średnio wydajny. Niewiele, ale plami.

Używam tego produktu od: już jakiś czas

nic specjalnego

od wielu lat używam Nivea, więc trochę mi się znudziłło i zaczęłam testować Rexonę. Activ Reserve nie przypadł mi do gustu, ponieważ nie daje mi poczucia świeżości przez cały dzień. Przestaje pachnieć po godzinie. Lubię, kiedy sama wyczuwam zapach delikatnego dezodorantu, ale nie kłoci sie on z zapachem wody toaletowej. Prawda, że nie pocę się, ale ja z brzydkim zapachem potu nigdy nie miałam problemu, więc nie mogę powiedzieć, że czystość zawdzięczam temu produktowi. O niebo lepsza jest wersja Aloe vera.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Nie dla mnie:(

Kiedyś miałam wersje Citrus...Zapach obrzydliwy, bardzo źle mi się kojarzy....NIe chroni prawie wcale.
Nie za bardzo podpadł mi do gustu. Jak na Rexonę, którą bardzo lubię-TO DNO:(

Używam tego produktu od:kiedyś miałam

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

sama nie wiem.... 3+

chyba najlepszy jaki znalazłam do tej pory... ale na pewno nie ideał... nawet dobrze chroni w stresujących sytuacjach... ale niestety nie zawsze... zapach roll-ona niestety straszny... :( no i pod koniec dnia już wogóle nie działa.plus ze nie brudzi ubrań

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

dobra ochrona

rexona ma tu rozne opinie, ale moim zdaniem ta w kulce jest o wiele lepsza niz spray
- poce sie chyba dosc znacznie, a ten antyperpirant wytrzymuje dosc dlugo. nie jest to ideal(wymieka przy upalach) ale kilka godzin pewnosci jest!o wiele lepszy jak dla mnie np od nivea
- szybko sie wchlania pomimo lekko kremowej konsystencji
- jesli sie poczeka z nalozeniem ubrania, to naprawde nie brudzi!
-ma ciekawa game zapachowa. mam wersje z aloesem. denerwuje mnie tylko to, ze niekiedy ladny zapach miesza sie z wonia potu...:(
- niska cena

Ogolnie jak dla mnie calkiem niezly. nie jest to moze ideal, ale za taka cene mysle, ze warto sprobowac.jak juz mowilam, gorzej latem, przy 30 stopniach, ale na inne pory roku jak znalazl nawet na zajecia z wf :)

Ważna uwaga: musze edytowac jeden z myslnikow powyzej, mianowicie odnosnie sladow na ubraniu. a jednak zostawia bialy nalot, kiedy juz sie spocimy! ostrzegam i za to obnizam gwiazdke. nie dziwcie sie prosze, ze tak pozno zmieniam recenzje- bluzkom przyjrzalam sie po skonczeniu uzywania, a pozniej ciagle zapominalam zmienic recenzje. ale wreszcie sobie przypomnialam.

Używam tego produktu od: okolo 3 m-c (dosc wydajny)

ok jak wszystkie Rexony

Uwazam, ze to dobry produkt dorównujący reszcie dezodorantów z Rexony. Mialam wersje Oxygen i bylam zadowolona, wyprobowalam w ekstremalnych warunkach jakimi sa wedrowki po górach i sobie poradzil (aczkolwiek nie poce sie nadmiernie). Ale raczej bede uzywala sztyftu bo na dluzej mi wystarcza.

Używam tego produktu od:2 miesiacy

Dożywocie za zapach!

Powinnam wkleić tu recenzję mojej przedmówczyni, bo mam identyczne zdanie!
Ja także pod wpływem reklamy kupiłam tą Rexone. Nawet wysłałam rachunek, żeby wziąć udział w loterii pieniężnej:)
Do rzeczy. Temu kto wymyślił ten zapach (Cotton Dry niebieski- tak na nim pisze) należy się dożywocie. W opakowaniu pachnie przyjemnie (dlatego kupiłam!), troszkę jak mydło, świeżo i lekko. Jednak po posmarowaniu (oczywiście na umytą skóre:)) zmienia się w sekundę w zapach potu wymieszanego z tanim antyperspirantem! Przecież to wstyd się zdezodorować tym czymś, bo pójdzie się "do ludzi" i każdy pomyśli, że się śmierdząco spociłam i uzywam jakiegoś taniego dezodorantu:( Masakra:( Próbowałam się przekonac do tego zapachu i nawet molestowałam nim męża, ale on także uważa że zapach jest tragiczny! Jak napisała moja poprzedniczka, już lepiej nie używać go wcale, a będzie się na pewno mniej śmierdziało:D
Daję jedną gwiazdkę więcej bo szybko się wchłania, po depilacji nie piecze i jak dla mnie nawet nie brudzi ubrań (na biało), ale fakt faktem twardnieją:/ bleee. No i chroni przed plamami od potu, ale coż z tego skoro wydobywa się spod pachy taki okropny odór:(
Boję się nawet kupować jakiś inny zapach, bo znowu się okaże że na skórze śmierdzi:/ Chyba zostane przy Dove.
P.S. Tęsknie za On Duty z Avonu:(

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, którego nie zamierzam kończyć!

uległam i poległam

Nigdy więcej.
Kupiłam, przyznaję się, uległam temu całemu szumowi wokół rexony... Kupiłam odmianę sensitive skin...
Ładnie pachniał w sklepie, tak delikatnie, pudrowo...
Potem sie nim posmarowałam.
I potem było już tylko gorzej.:(
Ten dezodorant śmierdzi nawet jak się nie spocisz! ochyda.
Przed potem nie chroni wogóle (przez ten ciągły smród miałam wrażenie, że wręcz wzmaga pocenie!), a ja naprawde pocę się mało!
No i brudzi ubrania, przy okazji skutecznie je utwardzając. Pełna żenada.
Użyłam go 2 lub 3 razy, i powróciłam do starego, dobrego adidasa.
Podsumowując: Jeśli masz używać tej rexony, to już lepiej wogóle niczego nie używaj!

godny polecenia

Ja natomiast jestem zadowolona z zakupu. Co prawda nie sprawdzałam trwałości tego dezodorantu w ekstremalnych warunkach, ale nie zawiódł mnie jeszcze. Mam wersję aloesową, która dość ładnie pachnie nawet po kilkunastu godzinach od użycia. Kulka rzeczywiście jest duża ale myślę, że jest to zaleta. Zgadzam się natomiast z tym że nie jest wydajny.

suuuper!

Rewelka! Wygodna duża kilka, ładny zapach (aloe vera), ktry utrzymuje się cały dzionek! Skutecznie chroni. Jestem bardzo zadowolona.

raczej nie

Mam wersję Oxygen. To co mi się na pewno podoba w tych dezodorantach to przystępna cena, duża kulka i wygodne opakowanie. Tyle jeżeli chodzi o zalety. Jeśli chodzi o wady: nie podoba mi się jego zapach, długo się wchłania i niedostatecznie chroni przez poceniem. Raczej nie polecam, chyba że nie mam pieniędzy na nic lepszego..

świetny!

Do tej pory nie mogłam trafić na antyperspirant, który by mnie w pełni zadowolił, mimo że nie pocę się jakoś wyjatkowo intensywnie. Ale ta Rexonka jest cudowna:
- cały dzień bez przykrego zapachu potu i bez uczucia
wilgoci pod paszkami;
- zero plam na ubraniach;
- szybko schnie po aplikacji-niemal momentalnie;
- wygodne, estetyczne opakowanie;
- delikatny, przyjemny, TRWAŁY zapach (mam wariant
ALOE VERA);
- nie podrażnia;
- przystępna cena;

Nie mam temu produktowi absolutnie nic do zarzucenia. Polecam szczerze!