Paese, Automatic Eyeliner `Linea` (Automatyczna kredka do oczu)

Paese, Automatic Eyeliner `Linea` (Automatyczna kredka do oczu)

Automatyczna kredka do oczu Linea marki Paese przeznaczona jest do podkreślania dolnej i górnej krawędzi rzęs. Miękka konsystencja pozwala na różnorodne łączenie kolorów i tworzenie zjawiskowych makijaży oczu. Trwałość koloru zapewnia wodoodporna formuła, która utrzymuje się na skórze do 12 godzin. Produktu została wzbogacona o kompleks witamin C i E. Plastikowe opakowanie zostało wzbogacone o temperówkę (podstawa gąbki) i gąbeczkę do blendowania. Produkt dostępny w 5 kolorach.

Rewelacja

Dostałam ten produkt w prezencie razem z innymi kosmetykami od Paese i troszkę byłam sceptycznie nastawiona do formy kredki linera w automatycznie wysuwanej obudowie. Do tej pory podobne produkty mi się nie sprawdziły. Obawy moje okazały się zupełnie niepotrzebne. Po kilku miesiącach użytkowania kredka nadal się sprawdza doskonale i jest bardzo wydajna i wygodna w użyciu. Ma bardzo mocny i wyraźny czarny kolor. Ponadto można ją rocierać do łagodniej wyglądającej kreski i ten efekt wychodzi pięknie. Na mojej powiece wytrzymuje cały dzień, nie rozmazuje się i nie ściera. Polecam wszystkim spróbować.