Bourjois, Twist up The Volume Ultra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający ultraczarny tusz do rzęs)

Wersja ultra czarna maskary Bourjois ze szczoteczką Twist 2 w 1, dla jeszcze dłuższych i jeszcze bardziej pogrubionych rzęs. Mechanizm szczoteczki pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym można osiągnąć dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Pozycja 1 – Wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Pozycja 2 – Ekstremalna objętość: wystarczy przekręcić końcówkę twist, a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda się zbudować objętość bez grudek.

Prawie HIT

Jeszcze żaden tusz nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia. Podczas pierwszego użycia byłam wręcz zaskoczona jakie efekty uzyskałam. Jest to najlepszy tusz drogeryjny, który w 100 % spełniał obietnice producenta. Wydłużenie widoczne od razu tak samo jak pogrubienie. Opcja z twistem daje możliwość kilku opcji mając tylko jeden tusz w kosmetyczce. Nigdy nie miałam tak podkreślonych rzęs górnych a dolne mam bardziej podkreślone, niż zazwyczaj górne od innych tuszy.
Produkt ma jedną wadę a mianowicie skleja rzęsy. Produkt z początku jest bardzo "mokry" i myślę, że z czasem wysychania będzie lepiej.
Tusz zdecydowanie dla osób, które lubią podkreślone rzęsy i nie boją się wydłużenia jak i objętości.

Ekstra tusz!

Tusz pozwala na idealne pogrubienie i wydłużenie rzęs. Moje rzęsy są słace i krótkie, zawsze musiałam doklejać sztuczne rzęsy, ale ten tusz pozwala mi na taki sam efekt jak po doklejeniu, tylko że w bardziej naturalny sposób. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie można osiągnąć dzięki niemu. Pierwszy raz trafiłam na tak dobrej jakości produkt. Szczoteczna twist pozwala na dokładne rozczesanie rzęs i wydłużenie ich. Opakowanie wygląda na eleganckie.

Pozytywne zaskoczenie

Tusz Bourjois Twist up the Volume bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Szczoteczka działa bez zarzutu, a rzęsy są wydłużone i pogrubione. Efekt można stopniować dokładając kolejne warstwy. Tusz się nie osypuje i nie odbija na powiece, a kolor jest intensywnie czarny. Podoba mi się ten efekt na moich rzęsach. Nie powodował u mnie szczypania ani podrażnienia, a zdarzało się to przy innych tuszach. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona.

Dobry tusz

Tusz bardzo przyjemny, jeden z lepszych jakie używałam. Daje fajny efekt objętości, nie skleja rzęs. Testowałam na pozycji 1 i 2 ale wystarcza mi efekt pozycji 2. Z racji pośpiechu porannego rezygnowałam z pozycji 1 bo wydała mi się zbędna. Po trzech aplikacjach efekt jest mega pogrubionych rzęs i taki mi się podoba. Na co dzień noszę okulary i lubię gdy moje rzęsy są podkreślone. Ten tusz mi to zapewnia. Tusz trzyma się cały dzień, nawet jak na dworze upał i się nie kruszy. Spełnił moje oczekiwania.

Super tusz!!

Tusz jest rewelacyjny. Piękne, eleganckie opakowanie przyciąga uwagę. Pierwszy raz spotkałam się z taką przekręcaną szczoteczką. Jednym ruchem można zmienić tusz z wydłużającego w pogrubiający. Super rozwiązanie. Wytuszowane rzęsy są precyzyjnie rozdzielone, tusz nie rozmazuje się i nie osypuje. Polecam gorąco.

Bardzo fajny

Bardzo fajny tusz do rzęs. Efekt po pierwszym użyciu to zdecydowane ''Wow". Rzęsy są zdecydowanie wydłużone oraz pogrubione. Bardzo ciekawa szczoteczka. Na pewno chętnie do niego wrócę.

Świetna!

Świetna maskara, która jednocześnie wydłuża i pogrubia rzęsy bez sklejania ich. Piękna głęboka czerń, wygodna sylikonowa szczoteczka i brak osypywania się w ciągu dnia. Świetna!

Dobry tusz

Bourjois, Twist up The Volume Ultra Black Mascara, to bardzo fajny tusz do rzęs. Wygląda bardzo efektowne i elegancko.
Szczoteczka tupu Twist2w1 jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. To mój pierwszy tusz z taką szczoteczka, to właśnie ciekawość tego jak się ona sprawdza sprawia, że kupiłam ten tusz.
Posługiwanie taką szczoteczko jest bardzo łatwe i przyjemne. Można precyzyjne pomalować rzęsy, które po wytuszowaniu są długie pogrubione i mega czarne.
Tusz Bourjois nie skleja rzęs , nie tworzy grudek i nie kruszy się w ciągu dnia.
Nie podrażnia oczu.
Z tą maskarą można uzyskać naprawdę fajny efekt jestem zadowolona z zakupu.

Świetny tusz

Tusz spełnił moje oczekiwania, zapewnił mi piękne, gęste i bardzo widoczne rzęsy! Polecam go każdej kobiecie! Bardzo łatwy w obsłudze! Zapewnia maksimum objętości!

Warto po niego sięgnąć

Uwielbiam testować nowe tusze do rzęs, bo nic tak nie poprawia samopoczucia, jak idealnie rozdzielone i pogrubione rzęsy.
Zacznę od zalet – tusz faktycznie pogrubia rzęsy, a przy tym ich nie skleja ani nie tworzy efektu „pajęczych nóżek” (a lubię nakładać 2/3 warstwy).
Ma idealnej wielkości, silikonową szczoteczkę z krótkimi wypustkami. Zauważyłam też, że ładnie podkreśla skręt rzęs, nawet bez zalotki. Nie kruszy się pod koniec dnia, jest trwały, plus także za idealnie czarny kolor.
Jeśli chodzi o wady, to trzeba trochę więcej czasu spędzić na demakijażu, bo ciężko do domyć. Odstraszać może też cena, ale na dobrej promocji warto się skusić.
Nie jest to mój ulubieniec nr 1, ale bardzo dobrze spełnia swoje zadanie i na razie nie mam ochoty sięgać po inny:)

Bardzo dobry tusz

Jeden z lepszych do nabycia w drogerii.
Bardzo dobrze wydłuża rzęsy, a na tym zależy mi najbardziej. Szczoteczka doskonale rozczesuje rzęsy i nie skleja ich.

Maskara

Masakra najlepsza jaka dotąd testowałem spełnia wszystkie moje oczekiwania wydłuża i pogubić i super podkreca polecam wszystkim bo naprawdę warto kupic