Nivea Bath Care, Aroma Żywioły Natury, Pielęgnujący płyn do kąpieli Woda

Nivea Bath Care, Aroma Żywioły Natury, Pielęgnujący płyn do kąpieli Woda

Kąpiel z użyciem tego płynu przyniesie przyjemne odświeżenie, a zmysłom przywróci harmonię. Zawarte w nim morskie minerały i olejki eteryczne o delikatnym, kwiatowym zapachu przywracają uczucie równowagi i spokoju. Niczym delikatna morska bryza, zapach nowego płynu otuli całe ciało przynosząc harmonię nawet po ciężkim, zagonionym dniu. Dzięki olejkom pomarańczowemu i lawendowemu, kąpiel w pielęgnującym płynie AROMA Żywioły Natury Woda przyjemnie orzeźwia. Niebieski kolor płynu ma działanie uspokajające, relaksujące, chłodzące.

Cena: ok. 13 zł / 400 ml

super git

Świetny płyn! używam od lat i chwalę sobie. Nawet zapach mi się jakoś szczególnie nie znudził, bo jest bardzo ciekawy i energetyczny! Polecam wszystkim z pełnym przekonaniem !

nie dla zapachu

Dostalam go w prezencie. Niestety zapach byl nieladny, taki jakies meski. Dzialanie nawilzajacego czy pielegnujacego nie zauwazylam. Zel myje i tyle. Czasami mam pecha na nietrafione prezenty=/

Używam tego produktu od: 4 lata temu

dobry produkt

zapach pobudza rzeczywiscie:) uwielbiam uzywac go rano. jets wydajny i tani. Skóra jest fajnie odswiezona, ale bez balsamu sie nie obejdzie.

Dieta na trądzik

kiepski

Zapach płynu pozostawia wiele do życzenia. Producent obiecuje odświeżenie, relaks, pielęgnację.
Nie zauważyłam ani działania pielęgnacyjnego, ani jakiegokolwiek odświeżenia.
Męczący zapach, czałe szczeście niezbyt trwały i intensywny.

ilość zużytych opakowań:1
Męczone przez 2 miesiące