Nivea, Nivea Bath Care, Aroma Żywioły Natury, Pielęgnujący płyn do kąpieli Woda

Nivea, Nivea Bath Care, Aroma Żywioły Natury, Pielęgnujący płyn do kąpieli Woda

Kąpiel z użyciem tego płynu przyniesie przyjemne odświeżenie, a zmysłom przywróci harmonię. Zawarte w nim morskie minerały i olejki eteryczne o delikatnym, kwiatowym zapachu przywracają uczucie równowagi i spokoju. Niczym delikatna morska bryza, zapach nowego płynu otuli całe ciało przynosząc harmonię nawet po ciężkim, zagonionym dniu. Dzięki olejkom pomarańczowemu i lawendowemu, kąpiel w pielęgnującym płynie AROMA Żywioły Natury Woda przyjemnie orzeźwia. Niebieski kolor płynu ma działanie uspokajające, relaksujące, chłodzące.

Cena: ok. 13 zł / 400 ml

super git

Świetny płyn! używam od lat i chwalę sobie. Nawet zapach mi się jakoś szczególnie nie znudził, bo jest bardzo ciekawy i energetyczny! Polecam wszystkim z pełnym przekonaniem !

nie dla zapachu

Dostalam go w prezencie. Niestety zapach byl nieladny, taki jakies meski. Dzialanie nawilzajacego czy pielegnujacego nie zauwazylam. Zel myje i tyle. Czasami mam pecha na nietrafione prezenty=/

Używam tego produktu od: 4 lata temu

dobry produkt

zapach pobudza rzeczywiscie:) uwielbiam uzywac go rano. jets wydajny i tani. Skóra jest fajnie odswiezona, ale bez balsamu sie nie obejdzie.

Manicure - mat i błysk

kiepski

Zapach płynu pozostawia wiele do życzenia. Producent obiecuje odświeżenie, relaks, pielęgnację.
Nie zauważyłam ani działania pielęgnacyjnego, ani jakiegokolwiek odświeżenia.
Męczący zapach, czałe szczeście niezbyt trwały i intensywny.

ilość zużytych opakowań:1
Męczone przez 2 miesiące