Velvet Compact Powder (Podkład w kompakcie)

Velvet Compact Powder (Podkład w kompakcie)

Ten idealnie sprasowany puder odznacza się gładką, subtelną i jedwabistą teksturą. Łatwa aplikacja dzięki zawartym w nim składnikom zmiękczającym, idealne pokrycie dzięki mikronizacji, wygładza małe niedoskonałości skóry. W zależności od potrzeb może być użyty suchy - jako puder lub mokry - jako podkład. Nadaje efekt matowej skóry, idealnie się z nią komponując i utrzymując się na niej długotrwale. Aplikować suchą lub mokrą gąbką.

jest ok:)

Jeśli chodzi o gąbke dołączoną do opakowania to jak dla mnie tragiczna.. nie umim sie nia posługiwac:/ opakowanie jest bardzo duze i lusterko tez tylko ze mi tez sie odkleiło lae nie na koncu tylko na 2 dzień:) ale jesli chodzi o klase pudru to jest na serio bardzo dobry łądnie sie stapia ze skóra długo matuje troche mi przesuszył skóre jak nakładałam go bez podkładuUżywam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fajny

Używam na sucho i na mokro. W obu przypadkach dobrze się rozprowadza choć w przypadku stosowania na mokro trzeba robić to umiejętnie aby nie porobić plam.
Po jego użyciu twarz wyglada naturalnie, nadaje cerze gładki, matowy wygląd, nie ciemnieje, a przy nałożeniu na mokro efekt jest bardziej kryjący.
Jedwabisty, idealnie stapia się ze skórą wyrównując jej koloryt.
Zapach bardzo delikatny, pudrowy. Elegancka kasetka z dużym lusterkiem i gąbeczką (które na koniec się odkleiło).
Do wyboru 5 odcieni. Ja mam nr 02-NATURAL, który do jasnej karnacji się nie nadaje (dla mnie akurat na lato).

Zużyłam jeden puder, kupiłam go za ok. 16 zł na Allegro.