Lazell, Aqua EDP

Lazell, Aqua EDP

Sprawdź ceny produktu

Woda perfumowana dla kobiet Lazell Aqua

Skład: Alcohol, Parfum, Aqua, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Methyl 2-Octynoate.

Letni hit!

Jak dla mnie hit na lato! Najpierw do naszych nozdrzy uderza cytrusowo-miętowe orzeźwienie, by po chwili zostawić delikatną słodycz jaśminu przeplataną ze słodko ostrymi nutami cedru i cukru. Lekkie, świeże i młodzieńcze- firmie udało się osiągnąć typowo letnie zestawienie. Nazwa i sam kolor nawiązują do morskich toni i spokojnie całość nasnuwa mi kojarzenie z morską bryzą. Jeśli teraz myślicie o Giorgio Armanim i Acqua di Gioia to się nie zawiedziecie. Lazell stworzył podobną, ale jednak trochę bardziej słodką kompozycję, którą z czystym sumieniem polecam.
Nie są przesłodzone, nie są kiczowate. Flakony z powodzeniem mogą ozdabiać toaletki. Całość utrzymuje się przyzwoicie. Jeśli użyłam ich rano, a po południu dostawałam komplementy, że ładnie pachnę to można uznać to za dobry wynik.

Świeża, czysta nuta.

Wodę kupiłam szybko, bez zastanowienia, z przeznaczeniem do noszenia w torebce jako "perfumę roboczą" i bardzo przypadła mi do gustu.

Zapach: czysty, przyjemnie odświeżający, wiosenno-letni.
Trwałość: średnia, ale nie oczekiwałam cudu.

Dla osób oczekujących wyraźnego i długotrwałego zapachu nie polecam, ale jako codzienna perfuma (z koniecznością "dopsikiwania" ) sprawdza się świetnie :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki