Aqua Visage, Płyn do demakijażu

Aqua Visage, Płyn do demakijażu

Nie tłusty, bezzapachowy, doskonale tolerowany, do makijażu waterproof; Testowany pod kontrolą okulisty. wyjątkowo łagodny. Dla noszących szkła kontaktowe i do oczu wrażliwych. Nadaje się do makijażu waterproof. Dwie fazy dla uzyskania lepszego efektu.

Muszę stwierdzić, że producent nie przesadza. Szybciutko i bezproblemowo zmywam tym płynem bardzo trwały tusz do rzęs. Nie podrażnia moich oczu, które nie dość, że baaardzo wrażliwe, to jeszcze mam w nich szkła kontaktowe. Nie natłuszcza nieprzyjemnie skóry. Nie wiem, jak sprawdza się w demakijażu ust, bo po prostu ich nie maluję. Nie dysponuję zdjęciem, bo na stronie producenta było ono pocięte, dlatego podaję adres, gdzie można sobie obejrzeć, jak to cudeńko wygląda: http://www.home-institut.pl/6.html

Dobry, ale nie dla mnie

To jest bardzo dobry kosmetyk do zmywania tuszu. Zmywa maskarę szybko, bez tarcia, nie szczypie w oczy, skóra wokół oczu się nie klei i nie wysusza.
Ale - zaczęły mi wypadać rzęsy. Ma delikatne i cienkie, więc staram się delikatnie usuwać maskarę. Zreszta ten płyn nie wymaga w użyciu siły ;-). Mimo to rzęsy zaczęły mi wypadać, zrobiły sie wyraźnie słabsze. Dlatego odstawiam i raczej juz nie kupię. Być może to nadwrażliwość na jakiś składnik.
Aha - zdecydowanie nie podoba mi się opakowanie - dziurka w szyjce jest za mała i gdy chcę coś wytrząsnąc ze środka to rozlewam płyn wokół siebie.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Fajny...

Bardzo przyjemny produkt w niewygórowanej cenie. Świetnie radzi sobie z moim tuszem wodoodpornym. Nie muszę jakoś specjalnie trzeć oczu, a wszystko ładnie schodzi. Kupiłam w promocji za niecałe 13zł i jestem z niego bardziej zadowolona niż z Loreala. Jedyna rzecz do której mogę się przyczepic to opakowanie ale w końcu to nie jest najważniejsze.

****

Bardzo dobry płyn dla moich super wrażliwych oczu. Nie podrażnia, dokładnie i szybko rozpuszcza makijaż. Zostawia tak jak większość płynów tego typu tłustawą warstewkę, która dobrze nawilża i nie podrażnia skóry wokół oczu.

Ogólnie świetny produkt dla wrażliwców i nie tylko za niewygórowaną cenę :)

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

delikatny

Kupiłam ten płyn z ciekawości, wiele się po nim nie spodziewając.A tu niespodzianka- jest wyśmienity! Bardzo łagodny, nic a nic nie podrażnia.Bardzo szybko i skutecznie zmywał makijaż, wprawdzie z wodoodpornym nie próbowałam, bo nie stosuję takiego,ale zwykłą tapetkę, nawet mocną zmywa bez problemu.Dobry dla skóry pod oczami mającej tendencję do przesuszania się- trochę natłuszcza, ale w niczym to nie przeszkadza, po prostu jest komfortowy w użyciu i pozostawia skórę dobrze nawilżoną.Bardzo mi się spodobał, tym bardziej, że jest tani i wydajny.Szkoda, że słabo dostępny.Na pewno kiedyś do niego wrócę.