FM Group, Hair Fragrance FM 173 (Perfumy do włosów)

FM Group, Hair Fragrance FM 173 (Perfumy do włosów)

Perfumy do włosów sprawiają, że piękny zapach ożywa na nowo z każdym ruchem głowy lub powiewem wiatru. Zawarte w nich substancje czynne odżywiają włosy i skórę głowy. Perfumy nie obciążają i nie wysuszają włosów. Starannie dobrane składniki nadają włosom delikatny połysk, zapobiegają elektryzowaniu się i zwiększają ich objętość. Do wszystkich rodzajów włosów.

Nuty zapachowe: gorzkie migdały, wanilia, piżmo, mech oraz drzewo Jacaranda.

50 - 100ml

Przydatne, śliczny zapach

Zapach bardzo ładny, identyczny jak Dior Hypnotic Poison, którego numer 173 jest odpowiednikiem. Zaskakująco intensywny i trwały, wystarczy delikatne psiknięcie w jednym czy dwóch miejscach i przeczesanie fryzury palcami. Doskonale maskuje wszelkie niechciane wonie, np. kuchenne czy papierosowe. Kosmetyk nie skleja włosów, nie obciąża ich ani nie niszczy. Pojemność malutka, ale jest wydajny, bo używa się go niewiele (a przynajmniej ja nie wyobrażam sobie stosowania większej ilości, zapach jest naprawdę mocny i pewnie bolałaby mnie głowa). Naprawdę warto mieć ten "dezodorancik" ;) . Szkoda, że gama zapachów jest tak mała (na chwilę obecną może 5).