My Secret, Design Your Eyebrow (Kredka do brwi)

My Secret, Design Your Eyebrow (Kredka do brwi)

Delikatna kredka do podkreślania i korygowania kształtu brwi. Kredka My Secret wyposażona jest w szczoteczkę do zaczesywania brwi. Lekka formuła ułatwia aplikację i zapewnia naturalny efekt.
Dostępna w czarnym, brązowym i szarym kolorze

Dla mnie spoko

Ma ładny kolor (brąz) i łatwo się rozprowadza. Niestety nie jest to zachwycająca trwałość. Osobiście chyba nie jestem jakoś szczególnie wymagająca co do produktów do brwi, dla mnie mają one delikatnie podkreślić ich kształt. Ten produkt spełnia moje niezbyt wielkie oczekiwania.

Zdecydowanie nie

Posiadam kredkę w odcieniu szarym. Wygląda Ładnie i naturalnie na czarnych włoskach oraz posiada czesadełko i na tym skończą się jej zalety.. Kredka bardo szybko "znikała" i z twarzy i sama w sobie. Makijaż nią wykonany nie jest na długo,a sama kredka nie jest wydajna. Trzeba często ją strugać. Bardzo łatwo się łamie.

Nie nadaje się

To mo ja pierwsza kredką więc nie miałam wielkich wymagań, ale mimo to bardzo się rozczarowałam. Kredka nadaje się do użytku tylko do czasu pierwszego temperowania, co trwa niedługo, bo jest miękka. Później nie nadaje się już do niczego. Nie da się jej temperowac bo bardo się kruszy i łamie. Po próbie natemperowania juz praktycznie nic z niej nie zostaje.

kredka jak kredka

Mam odcień dla brunetki

Kredka jest dosyć twarda.

Łatwo nią wyrysować brwi

Aczkolwiek odcień jest nitrafiony, dlatego nie kupię ponownie.

Nie polecam

Taka sobie

Kupiłam ją z czystej ciekawości, bo jest niedroga, a szary odcień wydawał się odpowiedni. Używam ją na co dzień wraz z cieniem do brwi z marki Golden Rose i to połączenie daje ładny, naturalny efekt. Kredka nie zwala z nóg, bo nie da się wyrysować nią idealnie brwi - nie jest precyzyjna. Z drugiej strony trafiłam na dobrze wykonany egzemplarz, bo napisy nie ścierają się, rysik się nie łamie, ładnie temperuje. W zależności od tego, czy chcę uzyskać mocny, czy delikatny efekt, odpowiednio ją przyciskam, nie mam problemów z malowaniem. Skończę ją, ale więcej nie kupię.

Niesamodzielna

Może być fajnym produktem do poprawek, ma ładny kolor (jasny/średni brąz) i łatwo jest za jej pomocą zrobić makijaż, ale jej trwałość nie zachwyca, co chwilkę trzeba ją temperować (a strugaczka nie jest dołączona) i nie można za jej pomocą zrobić cienkich linii. Jeśli w dodatku chce się ją wyczesać za pomocą dołączonego, twardego grzebyka to skończy się z plamami, gdyż on po prostu ściąga kosmetyk w danym miejscu i ciężko jest zrobić to z wyczuciem. Plus za cenę i dostępność.

Za tą cenę ok.

Kupiłam ją tylko dlatego że była jedyną kredką w całej Naturze w kolorze szarym. Super pasuje kolorystycznie do moich brwi, ma fajny chłodny odcień. Jest mięciutka, fajnie się nią podkreśla brwi. Jednak faktycznie trwałość ma średnią.

NIE!!! OSTRZEGAM

Ta kredka to porażka... Kupiłam ją w drogerii Natura, i nie wiem, czy to faktycznie wina producenta, czy ja trafiłam na felerną kredkę, ale finał był taki, że więcej było strugania niż malowania.. ;/ Z kredki nie zostało mi kompletnie nic, ciągle się łamała, przy każdej próbie konturowania nią brwi musiałam na nowo strugać. Co do trwałości trudno mi powiedzieć.

zerowa trwałosc

Mam kredkę w kolorze brązowym.
Kredka jest tania, wygląda estetycznie, ma standardowy grzebyk
kolor jest ładny, ciepły ciemny brąz.
Tyle plusów ;)
Kredka jak na kredke do brwi jest bardzo miękka , łatwo się nią podkreśla brwi.
Niestety jest zupełnie nie trwala , po kilku godzinach nie ma po niej sladow, co ją kompletnie dyskwalifikuje.

Wczesniej stosowałam kredkę Essence i firmy Kobo proffessional, one się trzymaly póki nie zmylam makijażu

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna kredka