Estee Lauder, Azuree EDP

Estee Lauder, Azuree EDP

Zapach rozświetlony słońcem. Powstał z inspiracji czystym światłem Riviery, jest promienny i pełny, z odrobiną owoców cytrusowych.

Wprowadzony na rynek w 1969 roku, stworzony z zachwytu śródziemnomorskim błękitem nieba i morza w miejscowości Cap d`Antibes, na wybrzeżu Francji, gdzie Estee Lauder miała swój letni dom. Zapach jest świeży, ale bogaty, ciepły i promienny, z dodatkiem aromatu pomarańczy, przywodzącym na myśl pomarańczowe sady.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: bazylia, jaśmin, cytrus

nuta serca: bylica pospolita, wetiwera, róża

nuta bazy: paczula, mech, ambra.

Cena: 32,50USD / 75ml

Żal, że trudny do zdobycia

Ten zapach jest boski! Jest to drugi zapach (po Youth Dew) tej firmy, który używam (właściwie w tej chwili tylko na szczególne okazje bo jest trudno go dostać).
Dla mnie ten zapach i ww. są najwspanialszymi zapachami jakie udało mi sie dobrać do mojej osobowości, bo jest on wg mnie bardzo wymagający zarówno do okoliczności, atmosfery, pory roku jak i do osoby. Ubolewam, ale swego czasu firma Estee Lauder miała swój salon w Warszawie i można było kupić te wspaniałości, co się teraz z nim stało, nie wiem. Ostatnim rzutem kupiłam 3 opakowania! Polecam go dojrzałym, eleganckim kobietom. Należy stosować z umiarem bo jest bardzo mocny i trwały!

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam