Mokosh Cosmetics, Odżywczo-nawilżający krem do twarzy `Figa`

Mokosh Cosmetics, Odżywczo-nawilżający krem do twarzy `Figa`

Naturalny krem marki Mokosh o zapachu figi do regularnej pielęgnacji każdego typu skóry. Stworzony na bazie naturalnych olei i ekstraktów wykazuje silne właściwości nawilżające, regenerujące i odżywcze. W swoim składzie zawiera m.in.: egzotyczny olej z baobabu, który działa przeciwzapalnie i regenerująco w różnych warstwach naskórka, olej arganowy o silnym działaniu nawilżającym i odmładzającym, olej jojoba, który zmiękcza skórę i odbudowuje jej płaszcz hydrolipidowy. Dodatkowo aktywnie działające naturalne ekstrakty z figi, lnu i bawełny oraz kompleks AQUAXYL z naturalnym ksylitolem nawilżają, rozświetlają, odżywiają skórę oraz chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wolnych rodników.

Skład: Aqua, Coco-Caprylate Caprate, Makadamia Ternifolia Oil, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Isostearyl Isostearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Stearyl Alcohol, Cellulose, Xylitylglucoside, Xanthan Gum, Anhydroxlitol, Xylitol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Benzoic Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Parfum, Coumarin, Linalool

Bardzo fajny

Kremik super nawilża i wygładza twarz. Często dodaje do niego kwas hialuronowy i olejek arganowy-efekt cudowny! Rano buźka promienieje! Nie zapycha,fajny zapach,naturalne składniki. Szkoda że marka jeszcze tak mało znana. Ja kupiłam w zestawie z kremem pod oczy i olejkiem arganowy za 260zl. Cena wysoka ale starcza na długo i naprawdę poprawia stan skóry. Mam cerę alergiczna i czasem kaprysna- z kremem zero niespodzianek:)

polecam ten produkt

Dostałam ten krem w prezencie i jestem nim szczerze zachwycona.

Bardzo lubię kremy, które aplikuje się za pomocą pompki - jest to higieniczne. Nie mam poczucia że używając go zanieczyszczam go, tak jak jest to w przypadku zwykłych kremów w słoiczku.

Jest to mój pierwszy krem z figi i muszę przyznać, ze przepięknie pachnie. Nie spodziewałam się tak pięknego zapachu ( przypomina nieco zapach migdałów). Takie doznania zapachowe przy aplikacji kremu, to jest naprawdę coś!

Krem szybko się wchłania i dzięki temu bez problemu można nakładać na niego fluid i to praktycznie od razu. Jest to dla mnie ważne, aby nie czekać tylko móc zrobić to naprawdę szybko.

Używam tego produktu od: prawie dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: właśnie używam moje pierwsze opakowanie

Super skład

Krem poleciła mi Pani Kosmetolog.
\\nKrem jest bardzo fajny ponieważ zaraz po aplikacji mogę nałożyć makijaż. Zaraz po nałożeniu kremu czuję wygładzenie skóry i nawilżenie ale bez efektu tłustości.
\\nWieczorem na krem używam dodatkowo jeszcze oleju jojoba mieć efekt natłuszczenia. Olej jojoba traktuje jak oleiste serum. Z uwagi że w składzie są naturalne oleje i ekstrakty widzę wyraźną różnicę w jakości mojej skóry.
\\nSkład jest super a krem wydajny.
\\n

Używam tego produktu od: połowy grudnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania