BaByliss, Lokówka do włosów `Perfect Curl `

BaByliss, Lokówka do włosów `Perfect Curl `

Lokówka BaByliss Pro Perfect Curl wyposażona w Technologię Perfect Curling Machine umożliwia w łatwy sposób stworzenie szerokiej gamy loków o różnej grubości i skręcie. Jest wyjątkowo lekka i cicha. W porównaniu z tradycyjnymi produktami do stylizacji, ma bardzo długą żywotność, aż do 10000 godzin pracy. Wykonana przy zastosowaniu technologii ceramicznej, posiada ceramiczną komorę, która ułatwia rozprowadzanie ciepła, co przyspiesza stylizację i dodatkowo chroni włosy. Narzędzie to pozwala na oszczędność energii ze względu na szybki czas nagrzewania. Zaawansowana technologia umożliwia precyzyjne sterowanie wysokością temperatury i czasu stylizacji 3-stopniowe ustawienie czasu nagrzewania włosów z sygnałem dźwiękowym dla różnych efektów stylizacji. 3-stopniowa regulacja temperatury (190, 210, 230oC) Ponadto urządzenie przechodzi automatycznie w tryb uśpienia po 20 minutach i automatycznie wyłącza się nieużywane po 60 minutach. Ergonomiczna i nowoczesna konstrukcja urządzenia i precyzyjnie wykonana rączka umożliwia pewny chwyt i lepszą kontrolę urządzenia podczas użytkowania. Powłoka ceramiczna dla delikatnego traktowania włosów. Umożliwia kontrolowanie kształtu i grubości loków dzięki specjalnej technologii - Curl Direction Control Kontrolka informująca o gotowości pracy narzędzia. Regulacja temperatury i czasu nagrzewania (w sekundach).

lokówki
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Mega!

Uważam, że dzięki niej zaoszczędziłam już wiele godzin przed pracą ;) Do tej pory miałam normalną lokówkę, ale ta to jest zupełnie inna klasa. Co bardzo mi się podoba to to, że nie jest za głośna, więc słucham sobie rano muzyczki i nic mi nie przeszkadza.

Fryzjer w domu

Wow, jestem pod wielkim wrażeniem tego urządzenia. Dostałam je w prezencie i byłam lekko zdziwiona, bo sama z siebie mam burzę loków, ale to, co potrafi to cudo jest naprawdę genialne.
Przede wszystkim od razu zaznaczę, że nie jestem specjalistką od spraw fryzur, ani tym bardziej sprzętu tego typu. Okazuje się jednak, że z Perfect Curl każdy staje się ekspertem:D Włosa wkładamy, lokóweczka sama go w zasadzie wciąga, pika, włosa wyjmujemy i po sprawie. Jest sprężynka jakich mało. Mamy 3 poziomy regulacji, od lekkich loków do sprężynek a la baranek właśnie i moim zdaniem te ostatnie są najbardziej efektowne.
To produkt dla każdego, nawet największego laika, bo tutaj się po prostu nie da niczego zepsuć.
Owszem, lokówka jest droga, ale warta swojej ceny. Loki robi się szybko i można zrobić to bez niczyjej pomocy, a więc odpada fryzjer na wesele/studniówkę itp.
Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka