Visions, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)(stara wersja)

Visions, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)(stara wersja)

Zamaskujesz nim niedoskonałości cery. Korektor rozprowadza się gładko, doskonale łączy ze skórą, zapewniając naturalny efekt.

Przyjemny korektor.

Plusy:
- niedrogi;
- łatwy do nałożenia;
- kolor ładnie się dopasowuje;
- przyjemne opakowanie;

Minusy:
- średnio wydajny;
- nie utrzymuje się długo na twarzy;

Używam tego produktu od: Miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe.

Świetny

+ fajny kolor - mam odcień fair i jest naprawdę jasny
+ super krycie
+ dobrze stapia się z cerą - można pocierać, ale lepiej go wklepywać
+ długo się utrzymuje
+ spełnia swoje zadanie od lat (tak, mam go już baaaaaardzo długo)
+ dobre opakowanie - wygodna i higieniczna aplikacja)
+ konsystencja w sam raz - na tyle miękka, by dobrze się aplikowało, na tyle twarda, by utrzymać się na swoim miejscu

Szkoda, że nie jest już produkowany.

Używam tego produktu od: kilku lat

Fajny, szkoda że za ciemny

Bardzo przyjemny korektorek. Dość dobrze kryje i jest bardzo wydajny. Żeby utrzymać efekt krycia, trzeba ponawiać aplikację w ciągu dnia. Nie uczula. Ma przyjemną konsystencję. Szkoda tylko, że jest tak mały wybór odcieni - najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny - odcina mi się od cery. Ma wygodne opakowanie. Nie twardnieje pod wpływem czasu. Swojego czasu bardzo mi się podobał, teraz znalazłam sobie inny, dlatego nie wiem, czy go jeszcze zakupię.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Salon fryzjerski

kiedyś tak, teraz - może...

Kiedys ten korektor był dla mnie numerem jeden. Kiedyś, czyli tak może ze dwa lata temu. Teraz podejrzewam, iż stałam się wymagająca i nie spełnia on całkiem moich oczekiwań... Maskować, maskuje - jednak nie aż tak dokładnie i trwale.. Z wiekszymi niespodziankami sobie na pewno nie poradzi. Z czasem ściera się z twarzy, lub staje się widoczny [uzywam pudru]. Dla niektórych może to nie stanowić problemu, dla mnie, no niestety.. Dużym plusem jest opakowanie - bardzo małe i praktyczne, i wydajność - często musze wyrzucić zanim mi się skończy, ponieważ korektor twardnieje ... Jednak i tak polecam, bo używam go nadal ;] ale wierzcie mi - na pewno są lepsi ;]

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Średniak

Nie przypadł mi do gustu. Być może i jest wygodny w użyciu, ma całkiem fajne opakowanie, ale to nie to. Oba kolory nieza bardzo pasują do mojej cery, nie stapiają się ze skórą. W dodatku ten korektor jest mało wydajny. Trzeba sporo go nałożyć aby był jako taki efekt. Jeśli chodzi o cenę to gdyby to był doby produkt to byłabym zadowolona, jednak to nie jest dobry kosmetyk, dlatego tak czy inaczej pieniądze wyrzucone w błoto. Jeśli chodzi o kwestię uczulania, to nie uczula.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu miałam

super

Swietny korektor za niewielkie pieniadze (na allegro po 5zl :D). Najbardziej lubie w nim to ze jest w olowku wiec slicznie sie naklada i mozna to zrobic bardzo precyzyjnie. Sztyfty nie sa w tym takie dobre. Poza tym kolory rowniez sa ok (2 o ile pamietam sa do wyboru). Jest rowniez trwaly, caly dzien sie nie sciera. Nie wiem nic natomiast na temat jego wlasciwosci antybakteryjnych, gdyz nie mam problemow z cera.
Ogolnie polecam, gdyz jest po prostu cudowny!!!

Używam tego produktu od: nie pamietam, paru lat

Super

+ bardzo wydajny
+ w dwóch odcieniach (jaśniejszy idealnie kryje wypryski)
+ dobrze się aplikuje
+ cena !

- nie da się go wsunąc spowrotem

Polecam, naprawdę warto, tym bardziej że w promocji można go kupić już za około 7zł:)

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 5

Bardzo fajny

Kupuję ten korektor niezmiennie od czasów liceum - mimo tego, że jestem raczej blada, używam ciemniejszego odcienia, który idealnie pasuje do mojej karnacji. Nie mam już jakichś wybitnych problemów z trądzikiem, ale nawet gdy je miałam, ten korektor dobrze je maskował. Na pewno minusem może być mały wybór odcieni, ale są to odcienie dość naturalne, więc większość z nas raczej jest w stanie dobrać któryś do swojej cery. Na plus także wydajność, trwałość i całkiem wygodne opakowanie. Korzystając z promocji kupiłam już nową wersję, ale znając wydajność tego produktu, jeszcze trochę poczekam z jej otwarciem :) Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 8 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ok ;)

Mam inne opakowanie kolor Medium....
Ogolnie korektor nie jest zły ;] wysusza krostki i to mi sie podoba:) niestety luszczy sie po nim skora ale ja Go uzywam tylko w domu:P
Polecam ;]
Jest wydajny! ;]

Używam tego produktu od:dawna nie pamietam

dla mnie ok

Nie mam wiekszych problemow z tradzikiem i jedynie cos tam wyskoczy przed miesiaczka. Ten korektor całkowicie dawal sobie rade z pryszczami, juz po jednym dniu widziałam o połowe zmniejszonego pryszcza, a na nastepny dzien juz po nim sladu nie bylo.
Całkiem dobry kosmetyk, ktory szybko działał i szybko wysuszal. Byłam zadowolona i na pewno kiedys jeszcze kupie.

Używam tego produktu od:kilka lat

Nie maskuje tylko podkreśla

W mojej kosmetyczce gości od lat, ale ostatnio zaczęłam dopiero go zużywać. Nie jest przeterminowany, ale widocznie wcześniej dostało się do niego zbyt dużo powietrza i po prostu stwardniał. Zamiast maskować rozkwity- podkreśla je. Trudno sie go aplikuje. Jest nie poręczny. Bardzo zatyka pory. Odradzam.

Używam tego produktu od: Już nie używam
Ilość zużytych opakowań: Z trudem 1

:D

Ja wybrałam jaśniejszy odcień, który idealnie "zlewa" się z moim odcieniem jasnej karnacji. Kupiłam go po przecenie, bo kosztował 6 zł z groszami :). Idealnie pokrywa wytryski i nie tylko :P. Polem go innym!!

Używam tego produktu od: niedawna