Floslek, Eye Care Expert, Liftingujący dermonaprawczy krem pod oczy

Floslek, Eye Care Expert, Liftingujący dermonaprawczy krem pod oczy

Formuła kremu pod oczy Eye Care Expert marki Floslek dzięki połączeniu zaawansowanych składników aktywnych z innowacyjną technologią przeciwzmarszczkową Dermo Eye Care Technology doskonale liftinguje, ujędrnia i uelastycznia naskórek. Skutecznie wygładza zmarszczki i linie mimiczne oraz redukuje cienie w okolicy oczu. Głęboko nawilża, odżywia i regeneruje delikatną skórę wokół oczu.

Polecam, wart uwagi

Krem umieszczony jest w małej, miękkiej tubce koloru biało-czerwonego. Szata graficzna przyjemna dla oka i jak najbardziej na plus
Produkt jest bezzapachowy, koloru białego. Posiada wygodny aplikator (zwężenie na końcu tubki)
Ma przyjemną konsystencję. Jest dość gęsty, ale nie zostawia tłustego filmu ma skórze i nie podrażnia. Jest wydajny.
Poprawia stan skóry pod oczami i nawilża.
Polecam!

działa

Jeśli ktoś się boryka z wiecznymi sińcami pod oczyma wie że znaleźć dobry kosmetyk który zniweluje to okropieństwo graniczy z cudem.Ponoć najlepszym lekarstwem jest sen ale u mnie to nie działa bo bardzo mało śpię więc szukam dobrych rozwiązań w kosmetykach.Kiedyś trafiłam w Hebe na ten kremik postanowiłam więc go wypróbować i przyznam że to jeden z lepszych kremów których do tej pory używałam.Krem fajnie napina,delikatnie wygładza i nawilża skórę a cienie po każdej aplikacji są troszkę jaśniejsze.Oczywiście nie usuwa ich zupełnie,ale efekty są znaczne dlatego postanowiłam go włączyć do codziennej pielęgnacji

Kremik zamknięty jest w miękkiej tubce, z której wydobywa się go bardzo wygodnie. Jest bardzo wydajny. Ma biały kolor, jest gęsty, a konsystencja jest lekka, nietłusta. Nie posiada zapachu, za co daję ogromny plus. Krem bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę, sprawia też, że jest bardziej jędrna i napięta. A spojrzenie staje się promienne i świeże. Krem nie podrażnia i nie uczula. Serdecznie polecam, zwłaszcza, że cena nie jest wysoka.

Moje odkrycie 2015-2016

Pomimo że mam 27 lat stosuję krem nie tylko na okolice oczu ale i całą twarz. Jest świetny, genialny, w 100% polecam i kupię następną tubkę. Już po miesiacu widzę zmiany i dlatego jestem skłonna polecic go nawet alergikom.

+całkowite nawilżenie
+niweluje oznaki zmęczenia (SERIO!!!) skóra wypoczęta miło napięta, delikatna i gładka
+skóra nabiera blasku (koleżanki z pracy pytały się czy jestem w ciąży bo cerę miałam rozświetloną i pełną blasku)
+brak zaskórników Z którymi zawsze miałam problem
+do każdego typu - moja jest wrażliwa i naczyniowa a ten krem uwielbia :)
+szybko się wchłania

Plusem okazuje się wydajność produktu (jak wspominałam stosuję go na całą twarz) i przez miesiac zużyłam pół tubki. Na promocji można nabyc go za 15-19 zł (cena stand. 24,99zł)

POLECAM WAM!!

Używam tego produktu od: jeden miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego