BingoSpa, Szampon do włosów `zielona herbata, keratyna, proteiny jedwabiu`

BingoSpa, Szampon do włosów `zielona herbata, keratyna, proteiny jedwabiu`

Zielona herbata wzmacnia włosy, przyspiesza ich wzrost i przeciwdziała ich wypadaniu.
Keratyna ma właściwości regenerujące i kondycjonujące. Wnika w głąb włosa, odbudowuje go od środka oraz wypełnia ubytki w jego strukturze.
Proteiny jedwabiu tworzą na włosach warstwę ochronną, chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi, nawilżają i wygładzają włosy, ułatwiają ich rozczesywanie, sprawiają, że włosy są miękkie i delikatne w dotyku, zapobiegają puszeniu i elektryzowaniu się włosów, regenerują włosy.

Ok

Szampon znalazł się w moim koszyku ze względu na okazyjną cenę i obiecujący skład. Kosmetyk nie ma powalającego zapachu, ale ładnie radzi sobie ze myciem olejów. Nie przesusza włosów, łagodnie je oczyszcza. Ze względu na rzadką konsystencję, przelałam go do opakowania z pompką. Jest dosyć wydajny.

Katastrofa!

Nie wiem co mnie podkusiło, aby zakupić ten szampon, możliwe, że cena 3,99 zł)...
Nie wyczuwam w tym produkcie zapachu zielonej herbaty, śmierdzi rozkładającymi się winogronami (!).
Jego konsystencja jest bardzo rzadka, szampon prawie w ogóle się nie pieni. Nie oczyszcza włosów, po wysuszeniu pozostawia na nich coś dziwnego-mam wrażenie, że włosy są nadal brudne.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1