Seba Med, pH 5.5, Krem nawilżający

Seba Med, pH 5.5, Krem nawilżający

Kupiłam bez przekonania - ale jestem zadowolona. Przede wszystkim zaintrygowała mnie informacja na pudełku, że zapobiega powstawaniu stanów zapalnych - i sprawdziło się! Stosuję go na noc - rano skóra jest lepiej nawilżona i świeższa. Mam wrażenie, że jest to jeden z niewielu kosmetyków, który nie pompuje w moją skórę chemikaliów, przywraca jej równowagę (pH, nawilżenie) i pozwala jej samej naturalnie bronić się przed drobnoustrojami.

p>

Niestety, zpych

Krem ma bardzo fajna konsystencje. Kupilam go po tym jak zauwazylam, ze zapycha mnie parafina.
Niestety, rowniez mnie zapchal.
Plusy:
-fajnie nawilza (uzywam teraz do rak)
-szybko sie wchlania

Minusy:
-Smierdzi, ten zapach jest strasznie uciazliwy i taki dziwny, chemiczny
-Zapycha, niestety

Używam tego produktu od:6miesiecy

bardzo dobry, polecam

Znam ten kremik od kilku lat i choć nie używam cały czas to ciągle do niego wracam.

To bardzo dobry krem nawilżający dla skóry suchej i mieszanej. Używam go ja i moja mama , a ona to już wprost pieje z zachwytu.
Krem bardzo dobrze nawilża, a jego konsystencja jest taka jak lubię czyli dość lekka i nietłusta.
Nawilżenie jest natychmiastowe, a po posmarowaniu wieczorem po kąpieli budzia jest gładka i wypoczęta.
Zapach może być, choć mógłby być lepszy - ale nie o to przecież chodzi. POza tym smarując buzię tym kremem mam wrażenie że nie aplikuję sobie dawki chemii, działają na mnie takie rzeczy jak właściwe ph i in. Nie robi oczywiście nic innego i nie ma filtra, ale to co ma robić robi doskonale.
Ponadto kremik jest wydajny a cena niska jak na taki fajny kosmetyk. Dla mnie dużo lepszy niż np. clinique Moisture Surge extra, a cena nie do porówniania.

Używam tego produktu od: kilku lat

Niezastąpiony!

Rodzinny kremik, którego używam ja , mama, tata, siostra, brat i mój chłopak!

U każdego się sprawdzi szczególnie w chwilach podwyższonego ryzyka na przesuszenie( wiatr, zima, lato suche powietrze, woda) !

IDEAŁ dla początkujących i 20-latek, i tych pań które mają tą jedyna wymarzoną fantastyczną cerę zupełnie normalną nie potrzebującą właściwie niczego poza świadomością że się ją pielęgnuje i nawilża bo teraz dla mnie za lekki :)

Delikatny i przyjemny, świetna konsystencja, uwielbiany przez wrażliwców (moja siostra -19 lat ma atopie i używa tylko sebamedu mydeł, i tego kremu i już od dawna nie ma problemów z cerą, jej poleciła kremik pani dermatolog-alergolog i MIAŁA RACJE bo zaprzyjaźnila się z nim cała rodzina keidy zobaczyła jak fantastycznie działa) ale i osoby z alergiami, podrażnia skórą czy delikatnym odczynem zapalnym (koi)!

Jak dla mnie to do aplikacji kilka razy dziennie latem, po plażowaniu a tak już za słabiutki :)

Używam tego produktu od: ok 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 10 i więcej

Max Factor 3

Dobre nawilżenie

Jeden z moich ulubionych kremów nawilżających. Znajomość z nim zawarłam już dość dawno temu bo jeszcze w czasach liceum, czyli przeszło 10 lat temu. Świetnie się sprawdzał na młodej skórze jako krem nawilżający. Jest dość lekki i dobrze się wchłania, uwielbiam wprost jego zapach. Jest delikatny i kiedy czuję, że moja skóra ma już dość wszelkich cudownych środków, bez których żaden krem dzisiaj nie może się obejść, stosuję go z upodobaniem jako nawilżacz, bo to jest jego zadanie i to zadanie spełnia. Polecam wielbicielkom kremów nie przeładowanych chemią, szczególnie młodych o cerze suchej lub normalnej.

dobry na noc

Jest to całkiem dobry krem na noc. Bardzo dobrze nawilża, skóra jest po nim gładziutka, krem troche długo się wchłania więc przez chwilę skóra jest trochę tłustawa. Strasznie sie po nim świece, ale nie przeszkadza mi to specjalnie gdyż stosuję go tylko na noc. Bardzo dobrze sprawdza sie jako krem do dekoltu i reszty ciała :)Używam go od stycznia tego roku.