O`Herbal, Maska do włosów farbowanych z ekstraktem z macierzanki tymianku

O`Herbal, Maska do włosów farbowanych z ekstraktem z macierzanki tymianku

Odżywka do włosów farbowanych z ekstraktem z macierzanki tymianku zapewnia włosom pielęgnację po farbowaniu – przeciwdziała szybkiemu wypłukiwaniu pigmentu, odżywia i odbudowuje strukturę włosów farbowanych. Regularne stosowanie maski zapewnia długotrwałe utrzymanie głębokiego, nasyconego koloru. Dodatkowo zawiera: oliwę z oliwek, keratynę i kwas mlekowy Ekstrakt z macierzanki regeneruje łodygę włosa uszkodzoną farbowaniem, nadaje włosom blask

Można spróbować

Maska jest przeznaczona do włosów farbowanych, więc co za tym idzie często włosów zniszczonych. Ja takich nie mam i w moim przypadku maska sprawdza się całkiem nieźle, bo włosy są nawilżone i odżywione, ale to wszystko jest takie jakby tak delikatnie. Z pewnością jest za słaba dla włosów farbowanych i zniszczonych na przykład suszeniem czy używaniem lokówki. Jest dość tania, bardzo wydajna, często w promocji i wyprodukowana przez polską firmę. Jednak nie wiem czy kupię ją ponownie ze względu na czasem zbyt delikatne działanie.Myślę, że będzie świetnie się nadawać do podtrzymania dobrej kondycji włosów, a teraz w przypadkuokresu czapkowego i grzewczego może być troszeczkę za słaba. Dodatkowo, ma wygodne opakowanie, w zakręconym słoiku, delikatnie pachnie, konsystencja jest kremowa, ale nie taka ciężka. Moje wlosy nie są po niej obciążone i nie wyglądają na tłuste mimo tego że są cienkie